بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 4 - سویا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

صادقی: 1 میلیارد و پنجاه میلیون از استقلال طلب دارم
چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 22:51
صادقی: 1 میلیارد و پنجاه میلیون از استقلال طلب دارم
مدافع تیم پیکان می گوید شکایت من از باشگاه استقلال به دلیل عدم تعیین وضعیت بود. اما باشگاه استقلال به جای رسیدگی به آن، آن را منتشر کرد.

به گزارش "توپ 90"، امیرحسین صادقی پس از پایان بازی تیم های پیکان و صنعت نفت آبادان، در رابطه با حواشی ایجاد شده در رابطه با شکایت خود از باشگاه استقلال گفت: متاسفانه هفتاد هزار هوادار آمده و فقط فحش ناموسی می دهند. متاسفانه بعضی ها مسائل حاشیه ای ایجاد می کنند. فردا در رابطه با همه مسائل صحبت می کنم و در رابطه با آقایان صحبت می کنم.

او ادامه داد: من نمی دانم چطور همه از شکایت من باخبر شدند. این شکایت تنها به دست باشگاه استقلال رسیده بود و آنها این شکایت را روی سایت گذاشتند تا همه باخبر باشند. من نمی دانم خبرنگار از کجا به طور آنلاین از شکایت من باخبر شده است. آقایان به جای اینکه به شکایت من رسیدگی کنند آن را منتشر می کنند. وگرنه من کسی نیستم که بخواهم شکایت خود از استقلال را در بوق کنم و همه را از آن مطلع کنم. من به این دلیل شکایت کردم که در رابطه با من هیچ تعیین وضعیتی نشد.


صادقی در پایان گفت: من یک میلیاد و پنجاه میلیون از باشگاه استقلال طلب دارم و فردا به طور کامل در رابطه با همه چیز این شکایت و آقایان صحبت می کنم.