بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی مس کرمان 3 - خونه به خونه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پاسخ برانکو به جدایی از پرسپولیس و جذب دژآگه
شنبه, 20 آبان 1396 ساعت 00:49
پاسخ برانکو به جدایی از پرسپولیس و جذب دژآگه
سرمربی کروات سرخپوشان که برخلاف فصول گذشته اکنون از حیث ثبات، تیمش در حال نوسان است، به تشریح آخرین شرایط سرخپوشان پرداخته است.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ با اعلام نارضایتی بابت تغییرات احتمالی روی صندلی مدیریت باشگاه آن را در خلال فصل مثبت نمی‌داند و به شایعات در مورد جدایی و احتمال حضور اشکان دژآگه در این تیم پاسخ داده است.


سرمربی کروات سرخپوشان در خصوص بحث استعفای علی اکبر طاهری به فارس گفته است: امیدوارم که رفتن طاهری شایعه باشد چون هیچ تغییر و تحولی در هیچ باشگاهی در اواسط فصل مثبت و مساعد قلمداد نمی‌شود و این موضوع بر روی عملکرد تیم تاثیرگذار خواهد بود. حالا این تغییرات می‌خواهد در هیات مدیره باشد یا در پست مدیرعاملی.


برانکو در واکنش به این موضوع که استعفای طاهری او را هم ترغیب به جدایی از این تیم خواهد کرد اینطور پاسخ داده است: من تا آخر فصل با پرسپولیس قرارداد دارم و متعهد هستم که طبق قراردادم در این باشگاه بمانم.


مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و عدم همکاری دستگاه‌های مسوول در این خصوص که یکی از دلایل استعفای طاهری برشمرده شده با واکنش برانکو نیز همراه بوده و او در این خصوص گفته: به هر حال به دلیل بی‌انضباطی‌های مالی که در دوران گذشته وجود داشته باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته این مشکل را به صورت کامل حل کند. متاسفانه باید بگویم با وجود تلاش‌های مدیران باشگاه و با همه زحماتی که طاهری و همکارانش کشید‌اند در دو ماه اخیر هیچ یک از بازیکنان و اعضای کادر فنی هیچ وجهی دریافت نکرده‌اند.


سرمربی پرسپولیس درباره بحث حضور اشکان دژآگه نیز با اشاره به محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه گفته: باشگاه پرسپولیس از دو پنجره پیاپی نقل و انتقالات توسط رای قطعی کمیته انضباطی فیفا جریمه و محروم شده است. فکر می‌کنم جواب سوالتان را دادم!