بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بوستون سلتیکس 105 - فیلادلفیا 87

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فردا تکلیف نوراللهی و پرسپولیس مشخص می‌شود
شنبه, 20 آبان 1396 ساعت 00:49
فردا تکلیف نوراللهی و پرسپولیس مشخص می‌شود
احمد نوراللهی که با تصمیمی عجیب مجوز حضور در دیدارهای داخلی پرسپولیس را ندارد، احتمالا فردا وضعیتش برای دریافت مجوز بازی مشخص خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، هافبک میانی پرسپولیس که بعد از پشت سر گذاشتن دوران سربازی گفته می‌شد با مساعدت باشگاه تراکتورسازی و لشگر عاشورا مجوز بازگشت به پرسپولیس و عدم نیاز خود را دریافت کرده، در نهایت نتوانسته در دیدارهای اخیر برای سرخپوشان به میدان برود. این در حالی است که با پیگیری‌های باشگاه پرسپولیس و وزیر ورزش این بازیکن توانسته بود در لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال به میدان برود و از این بابت به نظر می‌رسد مشکلی نداشته باشد.


اما گفته می‌شود باقی ماندن دوران آموزشی سربازی این بازیکن اکنون به موضوعی برای عدم صدور مجوز او تبدیل شده است. نوراللهی که پیگیر موضوع دریافت مجوز بازی خود است شنبه در این رابطه رایزنی‌های لازمه را صورت خواهد داد و اگر مشکل خاصی به وجود نیاید احتمالا با شروع لیگ و از دیدار برابر پدیده مشهد قادر خواهد بود تیمش را همراهی کند. آخرین بازی داخلی نوراللهی برای پرسپولیس برابر دیگر نماینده مشهد بود و او برابر سیاه جامگان با در اختیار داشتن بازوبند کاپیتانی دقایقی برای سرخپوشان به میدان رفت.