بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرسنال 3 - لستر سیتی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مسی: بارسا آخرین باشگاه من نخواهد بود
چهارشنبه, 17 آبان 1396 ساعت 17:08
مسی: بارسا آخرین باشگاه من نخواهد بود
لیونل مسی در حال حاضر همراه تیم ملی آرژانتین در روسیه حضور دارد تا در یک بازی دوستانه مقابل روسیه به میدان برود.

به گزارش "توپ 90"، ماه گذشته بود که مسی با هت تریک خود برابر اکوادور، زمینه ساز صعود آرژانتین به جام جهانی 2018 شد در حالی که شاید حتی یک تساوی هم باعث می شد تا آلبی سلسته از رسیدن به جام جهانی ناکام بماند.

مسی در اردوی تیم آرژانتین به تیک اسپورت گفت: « تصور اینکه آرژانتین به جام جهانی راه پیدا نکند بسیار سخت بود. همیشه به صعود ایمان داشتم ولی زجر زیادی کشیدیم. بازگشت از اکوادور بسیار خاطره انگیز بود و همه در هواپیما پایکوبی می کردیم. مدت ها بود که پس از بازی های ملی اینقدر خوشحال به بارسلونا برنگشته بودم.»

حضور اسپانیا در سید 2 و احتمال هم گروه شدن با این تیم:« امیدوارم این اتفاق نیفتد. ترجیح می دهم با اسپانیا هم گروه نشویم چون حریفی بسیار سخت و دشوار است.»

بازنشستگی در بارسا:« من همیشه سودای بازگشت به آرژانتین و بازنشستگی در نیوولزالدبویز را دارم. انگیزه بازی در لیگ آرژانتین همیشه در من وجود داشته است. واقعیت این است که نمی دانم در آینده چه خواهد شد؛ ببینیم چه پیش می آید.»

انتقادات به ایگواین:« واقعا از انتقاداتی که به او می شود ناراحت می شوم. ایگواین در بازی های بزرگی برای ما درخشیده و در دو فینالی که باختیم و او فرصت های خوبی را گل نکرد، شایسته قهرمانی بودیم. اینها بهانه خوبی برای تاختن به او نیست.»

اتهام دخالت در ترکیب آرژانتین:« وقتی صحبت از دخالتم در انتخاب بازیکنان تیم ملی و اینکه تیم آرژانتین، تیم دوستان مسی است می شود، خنده ام می گیرد. همه اینها دروغ و نوعی بی احترامی به من هستند.»