بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی امید ایران 2 - امید سوریه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رحمتی برنامه‌ای برای جدایی از استقلال ندارد
چهارشنبه, 17 آبان 1396 ساعت 17:07
رحمتی برنامه‌ای برای جدایی از استقلال ندارد
با وجود تمام شایعاتی که در روزهای گذشته به راه افتاده است کاپیتان استقلال برنامه ای برای جدایی از این تیم ندارد.

به گزارش "توپ 90"،مهدی رحمتی برخلاف سال های گذشته این روزها خیلی آرام و در آرامش مطلق کارش را دنبال می کند و هرچند به طور طبیعی از نیمکت نشینی خوشحال نیست اما تلاش می کند از طریق فوتبالی بتواند حقش را بگیرد و دوباره به قفس توری استقلال برگردد.


مهدی رحمتی در این فصل از بازی با پارس جم در هفته ششم لیگ برتر به دلایلی نامشخص از سوی علیرضا منصوریان نیمکت نشین شد و در این مدت برای استقلال حاشیه ای درست نکرده و این فرقی است که نسبت به سال های گذشته کرده است، او برخلاف خیلی از بازیکنان که ترجیح می دهند اعتراض خود به نیمکت نشینی را نشان بدهند در این مدت ترجیح داده در آرامش نظر مثبت شفر را جلب کند.


اما در روزهای گذشته شایعات زیادی در مورد جدایی مهدی رحمتی از استقلال به گوش می رسد و در این بین حتی صحبت هایی در مورد مقصد بعدی او هم شنیده شده است؛ طبیعی است که مهدی رحمتی در شرایطی قرار گرفته است که کمتر  آن را تجربه کرده است اما آنچه مسلم است او فعلا برنامه ای برای جدایی از استقلال ندارد.


رحمتی موقعیت و شرایطی که در آن قرار گرفته است را به خوبی درک کرده است و به همین دلیل تلاش می کند با اثبات شایستگی های خود نظر مثبت شفر را جلب کند، مربی که در بازی های گذشته نشان داده آغوشش برای قراردادن بازیکنان آماده در ترکیب باز است.