بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 30 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرسنال 3 - لستر سیتی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آمار ضعیف قوهای انزلی دور از خانه
سه شنبه, 16 آبان 1396 ساعت 23:49
آمار ضعیف قوهای انزلی دور از خانه
تیم ملوان بندرانزلی علیرغم اینکه از فجرسپاسی شیراز پیش افتاده بود، با گل ثانیه های پایانی بازی را به میزبان خود واگذار کرد تا همچنان نتایج ضعیف دور از خانه ی این تیم ادامه دار باشد.

به گزارش "توپ 90"، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تاکنون از 11 دیداری که انجام داده 16 امتیاز کسب کرده و در پایان هفته دوازدهم رتبه یازدهم جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است. یک دیدار معوقه این تیم هم مقابل مس رفسنجان برگزار خواهد شد که به دلیل حضور شاگردان دست نشان در مسابقات جام حذفی با تاخیر روبرو شده است.


اما نکته جالب توجه در مورد تیم دست نشان این است که آنها از 6 دیداری که بیرون از خانه برگزار کرده اند، تنها سه امتیاز کسب کرده اند؛ یعنی 3 شکست و سه تساوی در کارنامه ی آنها ثبت شده است.


علاوه بر این در سه دیدار گذشته‌ی دور از خانه، آنها بازی برده را با تساوی و شکست عوض کرده اند؛ آنها در مقابل نفت مسجد سلیمان با 2 گل از حریف خود پیش بودند که در نیمه دوم دو گل از میداوودی باعث شد تا با تساوی زمین مسابقه را ترک کنند؛ اتفاقی که در مقابل ایران جوان بوشهر هم تکرار شد و امروز در مقابل فجرسپاسی با حالتی تلخ تر ادامه یافت، چرا که آنها بازی برده را با شکست در شیراز پایان دادند.


دست نشان که در بازی های دور از خانه ابتدا به دنبال گل نخوردن و کسب تساوی است، با نتایجی که کسب کرده نیاز به تغییر استراتژی در سیستم خود دارد تا در بازی های آینده با جبران امتیازات از دست رفته در دیدارهای خارج از خانه به جمع مدعیان صعود اضافه شود.