بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 21 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی منچسترسیتی 2 - هافن‌هایم 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پورغلامی: نمی‌توانیم یک روز در میان بازی کنیم
سه شنبه, 16 آبان 1396 ساعت 10:27
پورغلامی: نمی‌توانیم یک روز در میان بازی کنیم
سرمربی تیم جوانان ایران می گوید که انجام بازی با یک روز استراحت نمی تواند کیفیت خوبی ایجاد کند.

به گزارش "توپ 90"، فرهاد پورغلامی پس از بازی ایران مقابل اردن در مقدماتی جوانان قهرمانی آسیا عنوان کرد: در این بازی بازیکنانم همه تلاش خود را به کار بستند و باید بگویم که جریان این مسابقه به صورت کامل به نفع ایران بود. ما شاهد یک بازی روان و مالکانه از تیم ایران بودیم و فقط گل نزدیم.


وی ادامه داد: دروازه بان اردن بهترین بازیکن تیمش بود و فرصت های زیادی را از تیم ما گرفت. با احترامی که برای حریف قائلم؛ اما باید بگویم ایران تیم برتر بازی بود و حیف شد که سه امتیاز را از دست دادیم. در کل جریان بازی، اردن سه بار هم روی دروازه ایران خطرساز نشد.

پورغلامی تصریح کرد: دو پیشنهاد برای کنفدراسیون فوتبال آسیا دارم. اول اینکه به جز برگزاری مسابقه به فکر کیفیت بازی هم باشد و این موضوع با برگزاری بازی ها به صورت یک روز در میان محقق نمی شود. حداقل فاصله میان مسابقات باید 72 ساعت باشد چون در شرایط فعلی و با برگزاری بازی به صورت یک روز در میان ریسک آسیب دیدگی ها بیشتر و بیشتر می شود. پیشنهاد دوم هم برگزاری مسابقات روز پایانی به صورت همزمان است. در حالیکه می بینیم بر اساس برنامه اعلام شده ما در روز آخر ابتدا مقابل فلسطین به میدان می رویم و سپس تیم های اردن و سوریه با اطلاع از نتیجه بازی ایران به میدان می روند. به نظر من این رویه عادلانه نیست و امیدوارم کنفدراسیون فوتبال آسیا نسبت به این دو موضوع تجدید نظر کند.