بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 24 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی تورینو 0 - یوونتوس 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رئال مادرید 3-0 لاس پالماس؛ دوباره پیروزی
دوشنبه, 15 آبان 1396 ساعت 09:26
رئال مادرید 3-0 لاس پالماس؛ دوباره پیروزی
رئال مادرید در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 3-0 لاس پالماس را شکست بدهد و بعد از دو باخت، بار دیگر به مسیر پیروزی برگردد.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان زین الدین زیدان در این دیدار کاملا بر بازی مسلط بودند و در نهایت توانستند با سه گل، به یک پیروزی راحت دست پیدا کنند.

بازی با برتری لاس پالماس در مالکیت توپ در دقایق ابتدایی آغاز شد؛ اما این رئالی ها بودند که در دقیقه 4 صاحب اولین موقعیت بازی شدند؛ اما ضربه کریم بنزما، دقیقا به جایی رفت که دروازه بان حریف حضور داشت.

در ادامه رئالی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در تلاش بودند تا خیلی زود دروازه حریف را باز کنند، اما دفاع فشرده لاس پالماس، امکان موقعیت سازی را از آنها می گرفت.

در دقیقه 24، برخورد توپ به دست خیمه ناوارو در محوطه جریمه لاس پالماس، باعث شد تا بازیکنان رئال خواستار اعلام ضربه پنالتی شوند؛ اما داور دستور به ادامه کار داد.

حملات بازیکنان رئال ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه 41، این تیم به گل اول بازی رسید. روی یک ضربه کرنر بود که دفاع ناقص مدافعان لاس پالماس روی تیر اول باعث شد تا توپ روی تیر دوم به کاسمیرو برسد و او هم با ضربه سر، دروازه را باز کند. در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و رئال با برتری 1-0 به رختکن رفت.

نیمه دوم را رئال هجومی آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقایق ابتدایی، این تیم روی ارسال مارسلو از سمت چپ به گل دوم برسد؛ اما مدافعان لاس پالماس به هر شکل ممکن توپ را دفع کردند.

حملات رئال ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 56، این تیم بالاخره به گل دوم رسید. روی یک ارسال به محوطه جریمه لاس پالماس، توپ در رفت و برگشت به پشت محوطه جریمه رفت و آسنسیو با یک شوت غیرقابل مهار، حساب کار را 2-0 کرد.

فشار حملات رئال بعد از زدن گل دوم هم کم نشد و این تیم توپ و میدان را در اختیار داشت؛ اما رفته رفته تیم لاس پالماس که چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و در تلاش بود تا گل های خورده را جبران کند؛ ولی در دقیقه 74، این رئالی ها بودند که روی یک ضدحمله، به گل سوم رسیدند.

فرار کریس رونالدو از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه، در موقعیتی عالی به ایسکو رسید و او هم که به جز دروازه بان لاس پالماس، بازیکن دیگری را در مقابل نداشت، با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

چیزی نمانده بود که مارکوس یورنته گلزنی کند؛ اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه رئال پیدا نکرد.

در دقایق پایانی باز هم این رئالی ها بودند که کاملا بر بازی تسلط داشتند؛ اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان سه گل به سود رئال به پایان رسید.