بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 1 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرسنال 3 - لستر سیتی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

وستهام 1 - 4 لیورپول؛ برد شیرین کلوپ برابر چکش ها
یکشنبه, 14 آبان 1396 ساعت 10:36
وستهام 1 - 4 لیورپول؛ برد شیرین کلوپ برابر چکش ها
لیورپول موفق شد با ارائه نمایشی دیدنی با نتیجه 1-4 وستهام را مغلوب کند.

بازی با برتری وستهام آغاز شد و در دقیقه 8 و روی پاس لانزینی، آیو می توانست زننده گل اول باشد؛ اما ضربه او به دیرک دروازه برخورد کرد.

 

اما در ادامه تیم کلوپ بازی را در دست گرفت و موفق شد در دقیقه 21 گل اول را به ثمر برساند. با ضدحمله لیورپول، مانه با پاس دقیق صلاح را تک به تک کرد تا او با ضربه ای دقیق گل اول را به ثمر برساند.

اما حملات لیورپول ادامه یافت و این تیم موفق شد در دقیقه 24 و با ضربه ماتیپ که از روی ریباند عکس العمل هارت به دست آمده بود گل دوم را نیز به ثمر برساند.

 

در ادامه وستهام تلاش زیادی برای کم کردن اختلاف داشت و چند بار به دروازه مینیوله نزدیک شد؛ اما در خلق موقعیت ناکام ماند تا 45 دقیقه اول با برتری 0-2 لیورپول به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، وستهام بازی را هجومی آغاز کرد و بعد از چند حمله موفق شد در دقیقه 53 و با ارسال آیو و ضربه دیدنی لانزینی در دهانه دروازه به گل اول برسد.

اما لیورپول خیلی سریع پاسخ گل لانزینی را داد. چمبرلین در محوطه جریمه صاحب فرصت شد و اگرچه ضربه اول او توسط هارت مهار شد؛ اما خود او در ریباند گل سوم لیورپول را به ثمر رساند.

در دقیقه 60 کارول می توانست روی پاس لانزینی برای وستهام گلزنی کند؛ اما او خیلی راحت این فرصت مناسب را از دست داد.

در دقیقه 77 لیورپول به گل چهارم رسید. محمد صلاح در محوطه صاحب فرصت شد و با ضربه ای دیدنی زننده گل چهارم تیمش شد.

در دقیقه 85 میلنر فرصت بسیار خوبی برای زدن گل پنجم داشت؛ اما ضربه او به اندازه ای خوب نبود که جو هارت را مغلوب کند. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا لیورپول 1-4 وستهام را مغلوب کند.