بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 28 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی دوسلدورف 2 - دورتموند 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

استارت پرسپولیس با 10 بازیکن (گزارش تصویری)
یکشنبه, 14 آبان 1396 ساعت 02:34
استارت پرسپولیس با 10 بازیکن (گزارش تصویری)
در غیاب ملی‌پوشان و برانکو ایوانکوویچ، سرخپوشان امروز با 10 بازیکن تمرین خود را در استادیوم شهید کاظمی استارت زدند.

به گزارش "توپ 90"، بعد از سه روز مرخصی، با برنامه ریزی صورت گرفته، تمرینات پرسپولیس از امروز و با حضور تنها 10 بازیکن در استادیوم شهید کاظمی پیگیری شد.


در تمرین امروز علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، مهدی طارمی و بشار رسن که در اردوی تیم‌های ملی ایران و عراق حضور دارند غیبت داشتند. گادوین منشا نیز راهی سفر شده و در تمرین امروز حاضر نبود. دیگر غایب تمرین امروز بوژیدار رادوشوویچ بود که به زودی صاحب فرزند خواهد شد و به همین منظور از کادرفنی این تیم مرخصی گرفته و اواخر هفته به تهران بازخواهد گشت. برانکو ایوانکوویچ نیز به دلیل کار شخصی هنوز به تهران بازنگشته تا تمرین امروز زیر نظر کریم باقری و مارکو دنبال شود.


با توجه به برگزاری دربی امیدها، بازیکنان جوان این تیم نیز در تمرین امروز حاضر نبودند و به همراه تیم خود جدال برابر استقلال را پشت سر گذاشتند. محسن مسلمان نیز با کسب اجازه از کادرفنی در تمرین امروز حاضر نبود تا استادیوم شهید کاظمی روز خلوتی را پشت سر بگذارد.


 حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، شجاع خلیل زاده، علی علیپور، فرشاد احمدزاده، احمد نوراللهی، احسان علوان زاده، سیامک نعمتی، آدام همتی و صادق محرمی 10 بازیکنی بودند که در تمرین امروز حضور یافتند.


حدود 30 هوادار نیز با حضور روی سکوهای استادیوم شهید کاظمی این تمرین را در سکوت دنبال کردند و در پایان آن با بازیکنان محبوب خود عکس یادگاری گرفتند.


محمد انصاری، ملی‌پوش پرسپولیس که در تمرین تیم ملی حضور دارد از فرصت مرخصی کارلوس کی‌روش سود برد و در تمرین این تیم حضور یافت و با لباس شخصی نظاره گر آن بود.


فرشاد احمدزاده که به تازگی عمل جراحی را پشت سر گذاشته، با حضور در تمرین امروز طبق نظر کادرپزشکی نرم دوی را دنبال کرد.


تمرین فردای سرخپوشان در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.