بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 21 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی منچسترسیتی 2 - هافن‌هایم 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

درباره انتقادهای رونالدو؛ تهمت نادرست به زیدان!
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 23:56
درباره انتقادهای رونالدو؛ تهمت نادرست به زیدان!
به نظر نمی رسد انتقادهای رونالدو به زیدان که شرایط را برای سرمربی فرانسوی دشوار ساخته منطق و دلایل مستدلی داشته باشد.

به گزارش "توپ 90"، بعد از شکست سنگین برابر تاتنهام، رونالدو از رئال مادرید به علت صدور مجوز برخی بازیکنان برای جدایی به شدت گله کرد اما به نظر می رسد او ابتدا باید از دوست صمیمی خود په په شاکی باشد که 2 بار پیشنهاد تمدید قرارداد با کهکشانی ها را رد کرد.

په په که در حال حاضر در بشیکتاش بازی می کند اولین بار در تابستان سال قبل با پیشنهاد تمدید مواجه شد اما این مدافع پرتغالی تمایل داشت قراردادی 2 ساله امضا کند و نظر مدیریت با توجه به سن په په تمدید یک ساله بود.

په په که در حال حاضر شرایط خوبی در سوپرلیگ ترکیه دارد، یک بار دیگر هم به علت تمایل زیدان با پیشنهاد کهکشانی ها مواجه شد اما باز هم از سوی او رد شد تا این مدافع 34 ساله بعد از سالها برنابئو را ترک کند.

دیگر بازیکنی که در تابستان مادرید را ترک کرد خامس رودریگز بود؛ این ستاره کلمبیایی هیچ گاه در مورد جدایی مستقیما نظر خود را به زیدان اعلام نکرد.

همچنین آلوارو موراتا یک سال پیش به یکباره به رئال بازگشت و خروج او برای این تیم مهم نبود. این مهاجم به دنبال زندگی کردن دور از استادیوم سانتیاگو برنابئو به دلیل احساس عدم اعتماد از سوی باشگاه بود.

آخرین گزینه نیز ماریانو مهاجم فعلی لیون بود که نتوانست سال قبل اعتماد زیزو را جلب کند و همه این بازیکنان به درخواست خودشان مادرید را ترک کردند پس شاید بهتر است رونالدو به جای انتقاد از زیدان از دوستان سابق خود علت جدایی شان را جویا شود.

منبع: مارکا