بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 21 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرسپولیس 1 - نود ارومیه 0 (جام حذفی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انتقادات عجیب و بی رحمانه از ایسکو در اسپانیا
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 20:54
انتقادات عجیب و بی رحمانه از ایسکو در اسپانیا
در شرایطی که بسیاری ایسکو را بهترین بازیکن رئال در یکی دو ماه اخیر می دانند؛ اما برخی کارشناسان از او نیز انتقادات تندی را مطرح کرده اند.

به گزارش "توپ 90"، 5 ماه پیش رئال مادرید روزهایی رویایی را سپری می کرد. قهرمانی شماره 12 در اروپا با شکست یوونتوس و در ادامه، برتری های قاطعانه مقابل یونایتد و بارسا که سوپرکاپ اروپا و اسپانیا را برای این تیم به ارمغان آورد، باعث شده بود تا همه روی قهرمانی دوباره این تیم در لالیگا و اروپا حساب کنند اما رئال لالیگا را دور از انتظار شروع کرد و 8 امتیاز با بارسا اختلاف دارد و در اروپا نیز پس از تاتنهام در گروه خود دوم است.

شکست 3-1 از تاتنهام سبب شد تا شرایط برای رئال بحرانی شود و حالا برخی از بازگشت این تیم قطع امید کردند. در این میان انتقادات زیادی نیز به بازیکنان بزرگ این تیم وارد شده است.نکته عجیب اما انتقاداتی است که متوجه ایسکو شده است.

برخی کارشناسان به نحوه خروج ایسکو و بنزما از بازی به هنگام تعویض شدن شان برابر تاتنهام اشاره کرده و قدم زدن آنها را نشانی از بی تعصبی و بی توجهی آنها به شکست دانسته اند. هر دو در شرایطی که رئال با سه گل از تاتنهام عقب بودند و از دقیقه 70 به بعد تعویض شدند ولی قدم زدن شان به هنگام خروج از زمین، حالا به بهانه ای برای انتقادات بی رحمانه کارشناسان اسپانیایی بدل شده است!

 فردا شب برابر لاس پالماس، ایسکو و بنزما پاسخ منتقدان خود را خواهند داد؟