بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی تاتنهام 1 - برنلی 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انقلاب در ترکیب رئال مقابل لاس پالماس
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 20:40
انقلاب در ترکیب رئال مقابل لاس پالماس
زیدان پس از بازی ضعیف تیمش مقابل تاتنهام به این نتیجه رسید که بازیکنان رئال از حیث آمادگی بدنی در شرایط مناسبی قرار ندارند. رئالی ها 11.5 کیلومتر کمتر از تاتنهام دویده بودند.

به گزارش "توپ 90"، کهکشانی ها روزهای خوبی را سپری نمی کنند. اختلاف 8 امتیازی با بارسلونا در لالیگا و شکست 3-1 برابر تاتنهام سبب شده تا بسیاری، شرایط این تیم را بحرانی تلقی کنند؛ هرچند که خود زیدان با این ادعا مخالف است.

 

 

 

رئال خود را برای مصاف فردا شب برابر لاس پالماس مهیا می کند و طبق ادعای نشریه آس، زیدان قصد دارد ترکیب ثابت تیمش را برای این بازی به کلی متحول کند.

در خط دروازه، ناواس همچنان مصدوم است و کاسیا به میدان خواهد رفت؛ ولی در خط دفاعی زیدان قصد دارد از ابتدا به خسوس وایه خو میدان بدهد تا او اولین بازی رسمی خود در لالیگا را با پیراهن رئال تجربه کند.

در کناره ها، تئو جانشین مارسلو می شود و اشرف حکیمی همچنان جانشین کارواخالی خواهد بود که به تازگی از بند بیماری رها شده است.

در خط میانی کاسیمیرو، مودریچ و کروس نیمکت نشین خواهند شد. به جای آنها دنی سبایوس و مارکوس یورنته به همراه ایسکو از ابتدا به میدان می روند. با بازگشت احتمالی بیل، شاهد حضور آسنسیو و رونالدو در خط حمله خواهیم بود. به عبارتی زیدان قصد دارد بار دیگر از سیستم 3-3-4 استفاده کند.

باید دید این تحولات در نهایت نتیجه ای مثبت خواهند داشت یا خیر.