بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 24 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی تورینو 0 - یوونتوس 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

منتظری به دنبال باز پس گیری جایگاه اشغال شده
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 00:00
منتظری به دنبال باز پس گیری جایگاه اشغال شده
مدافع مصدوم آبی ها انگیزه زیادی دارد تا در بازگشت به فوتبال جایگاه خود را باز پس گیرد.

به گزارش "توپ 90"، یک برخورد خطرناک با مهاجمان استقلال باعث شد تا کتف پژمان منتظری در ابتدای فصل شکسته شود و بازیکن تاثیر گذار تیم ملی و استقلال حداقل 3 ماه تمرینات را از دست بدهد.


منتظری که برای حفظ جایگاه خود در تیم ملی روی درخشش در استقلال و لیگ برتر حساب کرده بود، در بازگشت به مسابقات باید برای جلب نظر شفر تلاش کند. سرمربی آلمانی استقلال خط دفاعی خود را انتخاب کرده و در دیدارهای گذشته نیز با استفاده از این خط دفاعی توانسته عملکرد خوبی در سازمان دفاعی ثبت کند تا کار برای منتظری در بازگشت به تمرینات استقلال دشوار باشد.


منتظری برای حضور در تیم ملی نیز مسیر سختی پیش رو دارد. سید جلال حسینی، مرتضی پورعلی گنجی و روزبه چشمی سه مدافع تیم ملی در غیاب منتظری بودند که عملکرد خوبی از خود به جای گذاشتند و مدافع جنوبی تیم ملی نیاز دارد تا این چهره های آماده را برای رسیدن به ترکیب ایران در جام جهانی کنار بزند.
مدافع استقلالی تیم ملی برای رسیدن به ترکیب استقلال و تیم ملی البته فعلا عجله ای ندارد و می خواهد تمامی مراحل آماده سازی را به بهترین شکل پشت سر بگذارد تا با آمادگی کامل بدنی در این مسیر گام بگذارد.


عکس امیرحسین خیرخواه