بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 21 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایسلند 1 - سوئیس 2 (لیگ ملت‌های اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ونگر: قرار نیست برابر سیتی تنها دفاع کنیم
جمعه, 12 آبان 1396 ساعت 22:30
ونگر: قرار نیست برابر سیتی تنها دفاع کنیم
آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی سیتی تاکید کرد قرار نیست تیمش با رویکردی دفاعی برابر سیتی حاضر شود.


به گزارش "توپ 90"، توپچی ها که در هفته های اخیر نتایج خوبی گرفته اند در دیداری حساس در استادیوم اتحاد مهمان تیم آماده گواردیولا خواهند بود.

دیدار برابر سیتی: "آرسنال در فرم خوبی قرار دارد و این دیدار فرصت خوبی است که ما نشان دهیم چگونه می توانیم در چنین دیدارهایی حاضر شویم و من اطمینان دارم ما قادر به ارائه نمایش خوبی خواهیم بود.

ما باید با تمرکز خودمان را برای دیدار برابر سیتی آماده کنیم و حداکثر توانمان را روز یکشنبه برای این دیدار بگذاریم."

روش بازی برابر سیتی آماده: "سعی می کنیم بازی خودمان را ارائه دهیم و اگرچه خوب دفاع کنیم؛ اما تمام تمرکز خود را روی دفاع کردن نگذاریم و هدف آرسنال مالکیت توپ و خلق موقعیت های خطرناک روی دروازه سیتی است.

بعضی وقت ها بهترین دفاع حمله کردن است؛ اما هنگامی که شما می خواهید فوتبال زیبا ارائه دهید، باید ریسک آن را نیز در نظر بگیرید. آیا اینکه در برابر تیمی که در حمله بسیار قدرتمند است، شما با تفکر دفاعی حاضر شوید ریسک بزرگتری نیست؟

با هر سبکی می توان در فوتبال پیروز شد و این زیبایی فوتبال است، پس زمانی شما قدرتمند خواهید بود که به سبک مورد علاقه خودتان بازی کنید."

انتقال نافرجام سانچس به سیتی: "من نمی دانم چرا فکر می کنید دیدار برابر سیتی برای سانچس متفاوت از باقی دیدارهاست. پنجره نقل و انتقالات دیگر بسته شده و از نظر من این ماجرا اهمیتی ندارد."