بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 21 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرسپولیس 1 - نود ارومیه 0 (جام حذفی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

باله آسمانی گلرها در تمرین تیم ملی (عکس)
جمعه, 12 آبان 1396 ساعت 19:07
باله آسمانی گلرها در تمرین تیم ملی (عکس)
4 دروازه بان حاضر در تیم ملی این روزها با انگیزه های زیادی تلاش می کنند نام شان در لیست نهایی این تیم برای اردوی اتریش قرار داشته باشد.

به گزارش "توپ 90"، بازیکنان تیم ملی از روز گذشته تمرینات خود را آغاز کرده اند که در این بین نام سیدحسین حسینی، علیرضا بیرانوند، محمدرضا اخباری و رشید مظاهری به عنوان دروازه بان های این تیم به چشم می خورد.


در این بین حضور علیرضا بیرانوند در لیست نهایی تیم ملی برای بازی با پاناما و ونزوئلا تقریبا قطعی است ولی او برای این که همچنان دروازه بان شماره یک تیم ملی باقی بماند تمرینات خود را با انگیزه زیاد پیگیری می کند اما با اضافه شدن احتمالی علیرضا حقیقی از بین 3 دروازه بان دیگر تنها یک نفر باقی خواهد ماند.


شاید به همین دلیل هم باشد که رقابت در پست دروازه بانی از سایر پست های تیم ملی بیشتر است. در این بین سید حسین حسینی کم تجربه ترین دروازه بان حاضر در اردوی تیم ملی است که به واسطه بازی های خوب در استقلال مورد نظر کی روش قرار گرفته است و او تلاش زیادی می کند که با  کنار گذاشتن مظاهری و اخباری برای بازی دوستانه با پاناما و ونزوئلا مسافر اتریش شود.


البته اخباری و مظاهری هم می خواهند با ادامه درخشش گذشته خود در تیم ملی در لیست مسافران جام جهانی قرار بگیرند و همین موضوع رقابت بین 4 دروازه بان تیم ملی را بسیار بالا برده است.

 

 


عکس ها: امیرحسین خیرخواه