بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 24 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی تاتنهام 1 - برنلی 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رئال جانشین زیدان را مشخص کرد! (عکس)
جمعه, 12 آبان 1396 ساعت 17:50
رئال جانشین زیدان را مشخص کرد! (عکس)
در انگلیس معتقدند که فلورنتینو پرز از حالا جانشین زیدان را مشخص کرده و در صورت عدم نتیجه گیری کهکشانی ها در فصل جاری، سرمربی فرانسوی اخراج خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، رئال اوضاع خوبی ندارد و روزهایی بحرانی را سپری می کند. دو شکست و دو تساوی در لالیگا باعث شده تا فاصله این تیم با بارسای صدرنشین به 8 امتیاز افزایش یابد و در لیگ قهرمانان نیز باخت 2-1 چهارشنبه شب در زمین تاتنهام سبب شد تا شانس صدرنشینی این تیم بسیار کاهش یابد.

در چنین شرایطی، حتی شکل بازی رئالی ها نیز چنگی به دل نمی زند و نوعی بی انگیزگی در بازیکنان این تیم مشهود است. برخی کاشناسان، غلط بودن برنامه های تاکتیکی زیدان را نیز مزید بر علت دانسته اند. به همه اینها نیمکت تضعیف شده رئال پس از جدایی خامس، موراتا و په په را هم اضافه کنید.

نشریه دیلی میل امروز ادعا کرد که پرز برای جانشینی زیدان بیش از همه روی پوچتینو نظر مثبت دارد. سرمربی آرژانتینی تاتنهام با دو بازی خوب برابر رئال و عملکرد خیره کننده با این تیم در دو سال اخیر، توانایی هایش را به رئیس رئال اثبات کرده است. به نظر می رسد که زیزو در صورت ادامه روند فعلی، برای حفظ جایگاهش در رئال، کار بسیار دشواری داشته باشد.