بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

غفوری: تیم های دیگر اردوهای بهتری از ما دارند
جمعه, 12 آبان 1396 ساعت 16:27
غفوری: تیم های دیگر اردوهای بهتری از ما دارند
مدافع استقلال می گوید حضور 7 بازیکن این تیم در اردوی تیم ملی باعث افزایش اعتماد به نفس آنها می شود.

به گزارش "توپ 90"، وریا غفوری پیش از شروع تمرین امروز در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که می‌دانید این اردو تازه آغاز شده است. یک اردوی کوتاه مدت 3-4 روزه داریم و بعد از اینکه بازیکنان توسط کی‌روش ارزیابی شدند لیست نهایی مشخص شده تا دو بازی دوستانه پیش رویمان انجام دهیم. در این اردو کادر فنی قصد دارد آمادگی بازیکنان داخلی را بسنجد تا در مورد آنها تصمیم نهایی را اتخاذ کند.


او در مورد حضور 7 بازیکن استقلال در اردوی تیم ملی می گوید: این یک نکته مثبت برای استقلال است. ما بازیکنان جوانی داریم و اینکه از نزدیک با کی‌روش کار کنند و در تیم ملی باشند به اعتماد به نفس آنها کمک می‌کند.
مدافع راست تیم ملی در مورد اردوی تیم ملی هم می گوید: همین مسئله که اردو تشکیل شده و دو بازی دوستانه برگزار می‌کنیم تاثیرات مثبت می‌گذارد. اگر حریفان قدرتمندتری داشته باشیم برای تیم ملی ما بهتر است و محک جدی‌تری می‌خوریم. در جام جهانی قرار است با تیم‌های قوی‌تری بازی کنیم. امیدوارم در اردوهای بعدی اتفاقی بیفتد که حریفان سخت‌تری داشته باشیم و محک جدی‌تری بخوریم.


غفوری در مورد این که گفته می شود کی روش تمایلی به بازی با تیم های قدرتمند دنیا را ندارد هم گفت: این حرف‌ها صحبت‌های پوچی است. کی‌روش بارها گفته دوست دارد با تیم‌های بزرگ کار کند و کسی که به بازی با تیم‌های بزرگ علاقه نداشته باشد این مسئله را بیان نمی‌کند. متاسفانه شرایط این کار مهیا نشده و باید از مسئولین امر در این مورد سؤال کنید.


او در پاسخ به این سوال که آیا حمایت کافی از تیم ملی انجام می شود یا نه هم گفت: ما شاهد هستیم تیم‌های دیگر اردوهای بهتری برگزار می‌کنند و مسابقات قوی‌تری دارند اما این وضعیت برای ما اینطور نبوده است. باید از تیم ملی حمایت شود. هدف ما این است که به دور بعدی رقابت‌های جام جهانی صعود کنیم. این کار راحتی نیست و برای رسیدن به این هدف نیاز به برگزاری اردوهای منظم و بازی‌های دوستانه قوی است.


او در پایان در مورد انتقادهایی که به لیست تیم ملی می شود هم گفت: هر بازیکنی که دعوت شده لیاقت داشته است. هر کسی به تیم ملی آمده از خودش توانایی نشان داده که حقش بوده دعوت شود. کادر فنی همه را زیر نظر دارد و هر کسی که دعوت شده حقش بوده است.