بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی تورینو 0 - یوونتوس 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اگر زیدان من را می‌خواست، در رئال می‌ماندم
جمعه, 12 آبان 1396 ساعت 16:10
اگر زیدان من را می‌خواست، در رئال می‌ماندم
ماریانو دیاز، مهاجم سابق رئال مادرید مدعی شد که اگر زیدان او را می‌خواست، در جمع سپیدپوشان می‌ماند.

به گزارش "توپ 90"،ماریانو فصل گذشته توانست خود را به تیم اصلی رئال برساند ولی در نهایت در این تیم ماندنی نشد و در تابستان به لیون پیوست. او عملکردی فوق العاده در لیون داشته و در 11 بازی در لیگ فرانسه 8 گل به ثمر رسانده است. این در حالیست که رئال در این فصل از مشکلات متعدد در خط حمله رنج می‌برد و در گلزنی ناکام است. حال ماریانو مدعی شد که اگر زیدان او را می‌خواست، در تیم می‌ماند.

او گفت:" موراتا تصمیمش را برای رفتن گرفته بود ولی من قبل از او رفته بودم. با باشگاه مذاکره کردیم و به نظرم بهترین تصمیم این بود که از تیم جدا شوم تا شانس بیشتری برای بازی کردن داشته باشم. هیچ بازیکنی نمی‌تواند رئال را رد کند ولی تمرکز من روی لیون است.

خوشحالم که فصل گذشته در رئال نقش داشتم. با زیدان در مورد جدایی ام صحبت کردم و تصمیم بر این شد که رئال را ترک کنم. در لیون نیز جانشین لاکازت شدم. اگر زیدان از من می‌خواست که بمانم، قطعا می‌ماندم. با تمام وجود برای رئال بازی می‌کردم و در تلاش بودم بهترین عملکرد را داشته باشم. پارسال نیز برای این در رئال ماندم که باشگاه به ماندنم ابراز علاقه کرد. به خاطر تعدد مصدومیت های بنزما من حفظ شدم. دقایق زیادی بازی نکردم ولی زیدان خواسته بود که در تیم بمانم."