بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی تورینو 0 - یوونتوس 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ونگر: تساوی بدون گل عادلانه بود
جمعه, 12 آبان 1396 ساعت 15:48
ونگر: تساوی بدون گل عادلانه بود
آرسن ونگر، سرمربی آرسنال پس از تساوی 0-0 مقابل ستاره سرخ بلگراد، مدعی شد که شکایتی از این نتیجه ندارد و به نظرش تساوی بدون گل عادلانه بوده است.

به گزارش "توپ 90"، توپ‌چی ها با این تساوی صعودشان را به دور یک شانزدهم رقابت ها تایید کردند. ونگر نسبت به دیدار قبل تیمش مقابل سوانسی، 11 تغییر در ترکیبش ایجاد کرد و به بازیکنان جوان بازی داد. او پس از پایان بازی مدعی شد که نتیجه ای عادلانه رقم خورده و اعتراضی ندارد.

او گفت:" حریف بهتر از ما بازی را شروع کرد. آنها امشب خوب بازی کردند، سرعت خوبی داشتند و خطرناک بودند. خوب هم دفاع کردند. ما در نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار داشتیم، بیشتر در زمین آنها بازی کردیم ولی روی ضربات نهایی کیفیت لازم را نداشتیم. به نظرم 0-0 نتیجه عادلانه ای بود.

در نهایت گلی ندیدیم و مردم اینجا عادت ندارند بازی بدون گل تماشا کنند. وقتی گلی نمی‌زنید بازی حوصله سر بر می‌شود ولی ما درک خوبی از بیشتر بازیکنان تیم داریم. این یک روند یادگیری است که در این بازی ها در میدان حاضر شوید. ستاره سرخ می‌تواند به عملکردش در بازی امشب افتخار کند. تیم‌های زیادی نیستند که به امیریتس می‌آیند و گلی نمی‌خورند.