بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایسلند 1 - سوئیس 2 (لیگ ملت‌های اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لوکاکو: قضاوت‌ها در مورد من اشتباه است
جمعه, 12 آبان 1396 ساعت 15:45
لوکاکو: قضاوت‌ها در مورد من اشتباه است
روملو لوکاکو، مهاجم منچستریونایتد مدعی شد که انتقادات از او بی پایه و اساس است و از مردم خواست او را مثل یک مطلب نصفه و نیمه قضاوت نکنند.

به گزارش "توپ 90"، ستاره بلژیکی در ابتدای حضورش در منچستریونایتد نمایش های بسیار خوبی داشت و در 10 بازی 11 گل برای تیمش به ثمر رساند. با این حال، او در 6 بازی اخیر موفق به گلزنی نشده و تیم مورینیو متکی به دیگر مهاجمانش برای گلزنی است. حال بازگشت زلاتان می‌تواند شرایط را به کلی تغییر دهد ولی لوکاکو از هواداران خواست که نوع قضاوتشان در مورد او را تغییر دهند.

او گفت:" فکر می‌کنم بسیاری از مردم، من را مثل یک مطلب نصفه و نیمه قضاوت می‌کنند. من 24 ساله هستم، نمی‌توان من را تمام شده دانست. ترجیح می‌دهم یک فصل دائم در حال پیشرفت باشم تا اینکه به اوج بروم و سقوط کنم. می‌دانم استعداد بالایی دارم، می‌توانم کارهای زیادی انجام دهم، با پای چپ، راست و سر گلزنی کنم. ولی می‌خواهم خلاق باشم، می‌خواهم پاس گل‌های بیشتری بدهم. می‌خواهم مطمئن باشم که وقتی تیمم مشکلی دارد می‌تواند روی من حساب کند. در مقطعی استثنایی و در سنی فوق العاده هستم. می‌خواهم برنده باشم و فوتبالم را به سطحی بالاتر ببرم."