بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی اورلئان 1 - پاری سن ژرمن 2 (جام‌حذفی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زیدان: رئال بحران زده نیست!
پنجشنبه, 11 آبان 1396 ساعت 08:58
زیدان: رئال بحران زده نیست!
رئال پس از شکست عجیب برابر خیرونا امشب در زمین تاتنهام نیز 3-1 شکست خورد تا شانس صدرنشینی اش در گروه H لیگ قهرمانان کاهش یابد.

به گزارش "توپ 90"، با وجود این شکست، رئال به یک برد از دو بازی بعدی خود برای صعود نیازمند است و می تواند با غلبه بر آپوئل به این مهم برسد.

زیدان در پایان بازی گفت:« سه امتیاز از تاتنهام عقب افتادیم و باید به دو بازی باقیمانده و کسب پیروزی در آنها فکر کنیم. فکر نمی کنم که تیم خودش را باخته باشد. مشکل ما این است که در فاز حمله خوب عمل نمی کنیم و فرصت ها را از دست می دهیم.

فصل قبل از دو موقعیت، دو گل می ساختیم؛ ولی حالا موقعیت خلق می کنیم و بسیاری از آنها را از دست می دهیم؛ ولی اطمینان دارم که این وضعیت تغییر خواهد کرد. امشب باختیم

امشب باختیم؛ ولی راهی طولانی تا پایان در پیش است. باید به تاتنهام تبریک گفت و خودمان باید نسبت به شکست امشب تعمق کنیم. همه از این ناکامی ناراحتیم.»

زیدان ادامه داد:« بعضی از بازیکنان در سطح خودشان قرار ندارند؛ ولی طبیعی است و در فوتبال برخی مواقع چنین می شود. البته همین که همه در یک سطح بد قرار ندارند، خود اتفاق مثبتی است. پس از دو باخت متوالی از لحاظ روحی در شرایط مناسبی نیستیم؛ ولی سه یا چهار روز برای استراحت زمان داریم و فوتبال ادامه دارد. امشب برابر تیمی بهتر مغلوب شدیم.»

بحران:« خیر؛ رئال در بحران قرار ندارد.»