بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 21 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ارژن شیراز 2 - فرش آرا مشهد 4

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت العین به لیگ قهرمانان آسیا
پنجشنبه, 11 آبان 1396 ساعت 08:58
بازگشت العین به لیگ قهرمانان آسیا
کمیته استیناف فدراسیون فوتبال امارات در تجدید نظر دوباره مجوز حضور تیم العین در لیگ قهرمانان فصل آینده را صادر کرد.

به گزارش "توپ 90"، فدراسیون فوتبال امارات چندی پیش اقدام به صدور مجوز حرفه‌ای تیم‌های فعال در لیگ کشورش کرده بود تا نماینده‌های لیگ قهرمانان آسیا بدون مشکل بتوانند در این رقابت‌ها حضور پیدا کنند که در این اتفاق تیم مطرح العین امارات، نایب قهرمان سال گذشته لیگ قهرمانان و همچنین لیگ امارات نتوانسته بود مجوز لازم را بگیرد.


بعد از گذشت حدود دو هفته از این اتفاق و درخواست تجدید نظر باشگاه‌هایی که مجوز حرفه‌ای آنها صادر نشده اکنون کمیته استیناف فدراسیون فوتبال امارات اعلام نمود تیم العین امارات می‌تواند در فصل جدید مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کند و مشکلاتی که در این راستا داشته را برطرف نموده است.


البته در اعلام لیست جدید صدور مجوز باشگاه‌های اماراتی از سوی کمیته استیناف فدراسیون فوتبال این کشور نام تیم شباب الاهلی دیده نمی‌شود که عدم حضور این تیم سرشناس در لیگ قهرمانان می‌تواند یکی از اتفاقات مهم در فصل جدید مسابقات باشد.


شباب الاهلی که ادغام شده دو تیم الاهلی(قهرمان فصل گذشته امارات) و الشباب(تیم پنجم سال قبل) است، در فصل ۲۰۱۵ لیگ قهرمانان توانسته بود(الاهلی) نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود.