بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لسترسیتی 1 - منچستر سیتی 1 +پنالتی

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جوان‌های فراز، ابزار فیروز علیه کمالوند
چهارشنبه, 10 آبان 1396 ساعت 18:06
جوان‌های فراز، ابزار فیروز علیه کمالوند
فیروز کریمی با استفاده از جوانانی که کمالوند آن ها را کشف کرده به مصاف تیم موفق او خواهد رفت.

به گزارش "توپ 90"، ستاره های بزرگ گسترش فولاد با مصدومیت های پی در پی از تیم فیروز کریمی کنار رفتند. آندرانیک تیموریان، میلاد فخرالدینی، رضا خالقی فر و چند چهره دیگر آبی های تبریزی این روزها در تمرینات این تیم حضور ندارند تا فیروز کریمی برابر تیم سابق خود کار سختی داشته باشد.

کریمی که فعلا روزهای خوبی را در تبریز پشت سر می گذراند، برابر نفت آبادان باید به بازیکنان جوان خود اعتماد کند. ستاره های جوانی مانند بابایی، افراز، ابرقویی نژاد، ارجمندیان و سیدی که اکثریت آنها فصل گذشته با تصمیم کمالوند به تیم اصلی اضافه شدند و حالا در نبود ستاره های اصلی گسترش باید برابر سرمربی سابق خود قرار بگیرند.


فراز کمالوند هر چند با شروع فصل جدید گسترش فولاد را ترک کرد؛ اما بازیکنان جوانی که در گسترش فولاد باقی گذاشت، می توانند نسل آینده این تیم را بسازند. بازیکنانی که اکثریت آنها را بازیکنان زیر 23 و 21 سال تشکیل می دهند و با توجه به آرامش تبریز می توانند یادگاری مناسب برای تبریزی ها و تیم خصوصی گسترش باشند.

کمالوند که با نفت آبادان نتایج خوبی را کسب کرده، باید با لژیونرهای تاثیر گذار خود برابر جوانانی قرار بگیرد که خود کاشف آنها بوده و احتمالا شناخت او از ویژگی های این بازیکنان می تواند برگ برنده او باشد.