بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

والورده: همه کار کردیم به جز گلزنی
چهارشنبه, 10 آبان 1396 ساعت 08:56
والورده: همه کار کردیم به جز گلزنی
بارسا با تساوی امشب در زمین المپیاکوس، صعودش به یک هشتم لیگ قهرمانان را به تعویق انداخت.

به گزارش "توپ 90"، بارسلونا حالا باید از بازی با یوونتوس یک امتیاز کسب کند تا راهی دور بعد شود. بارسا امشب در حالی به تساوی رضایت داد که فرصت های خوبی برای گلزنی به خصوص برای سوارز مهیا شده بود.

ارنستو والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« امشب فقط گلزنی نکردیم. کنترل بازی کاملا در اختیار ما بود ولی راه دروازه را گم کرده بودیم.

المپیاکوس از لحاظ دفاعی فوق العاده بازی کرد و سعی در ضربه زدن به ما از طریق ضدحمله داشت. حمایت هواداران شان هم بی نظیر بود. همه دیدند که فضای ورزشگاه چگونه بود. دوست داشتیم صعودمان را قطعی کنیم اما نشد. این تساوی هرچند یک قدم رو به جلو بود؛ ولی آن چیزی نبود که مدنظر داشتیم. پس از بازی، بازیکنان را دیدم که از انرژی خالی شده بودند.»

سرجی یا دلوفئو:« می توانستم هر یک را از ابتدا در ترکیب قرار دهم ولی با توجه به شکل بازی المپیاکوس تصمیم گرفتم از سرجی استفاده کنم.»

ادامه گل نزدن های سوارز:« از وضعیت فعلی سوارز به اندازه کافی رضایت دارم. او امروز فرصت های خوبی برای گلزنی داشت و خوشحالم که در موقعیت گلزنی قرار می گیرد. به زودی گل های او را نیز خواهیم دید. برخی مواقع او بدشانس هم است و تنها چند سانتی متر با گلزنی فاصله دارد.»

مصدومیت سرجی روبرتو:« تیم پزشکی تایید کرده است که مصدوم شده؛ ولی مدت زمان دوری او فردا مشخص می شود.»