بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرسنال 3 - لستر سیتی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عنوان بازیکن سال، شایسته رونالدو است
سه شنبه, 09 آبان 1396 ساعت 17:15
 عنوان بازیکن سال، شایسته رونالدو است
سرمربی آرژانتینی تاتنهام پیش از مصاف فردا برابر رئال به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، رئال و تاتنهام فردا از هفته چهارم لیگ قهرمانان در ویمبلی به مصاف هم خواهند رفت. دو هفته پیش تلاش دو تیم در برنابئو با تساوی 1-1 خاتمه یافته بود.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی موفق تاتنهام در مورد بازی فردا به مارکا گفت:« بازی هیجان انگیزی خواهد شد. این اولین بازی رئال در ویمبلی است و می تواند به هر بازیکنی انگیزه بدهد. فردا نه تنها سه امتیاز که ارائه تصویری خوب از تاتنهام نیز برای ما حائز اهمیت است. باید خوب بازی کنیم و برنده شویم. هدف ما صعود به یک هشتم به عنوان صدرنشین گروه است.»

شایعه مربیگری در رئال:« این به خاطر تلاش بازیکنانم است که من را به چنین درجه ای رسانده اند که حالا از من درباره مربیگری در رئال می پرسند. بدون درخشش بازیکنان، تلاش های من به عنوان مربی ثمری نخواهد داشت. معتقدم این هنوز تمام پتانسیل تاتنهام نیست و با گذشت زمان بهتر خواهیم شد. برای این مهم به پیروزی های بیشتری نیاز داریم. با هر برد، اعتماد به نفس تیم بالاتر خواهد رفت.»

رونالدو:« او یک پدیده است. عنوان بازیکن سال دنیا به او رسید و معتقدم شایسته آن نیز بود. علاوه بر کیفیت و سطح بالای او، معتقدم به عنوان یک حرفه ای به تمام معنا هم می تواند الگوی هر فوتبالیستی باشد. رونالدو از تمرین کردن خسته نمی شود و از حیث تلاش و تمرین مضاعف، الگوی بسیار مناسبی است.»