بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 24 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی تورینو 0 - یوونتوس 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش والورده به احتمال بازگشت نیمار به بارسا!
دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 22:16
واکنش والورده به احتمال بازگشت نیمار به بارسا!
ارنستو والورده، سرمربی بارسا که روزی سرمربی المپیاکو بود در مورد دیدار فردا شب تیمش برابر این تیم صحبت کرد.

به گزارش "توپ 90"، اگر بلوگرانا قادر به غلبه بر حریف یونانی خود باشد صعود این تیم به جمع 16 تیم لیگ قهرمانان قطعی خواهد شد.

دیدار برابر المپیاکوس: "بازگشت به این استادیوم بسیار هیجان انگیز است و این موضوع بسیار مهمی برای من است و من مشتاقم تا به هر نحوی بازی فردا شب را تجربه کنم.

این احتمال وجود دارد که ما بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اما من از این محیط فوق العاده لذت خواهم برد."

شرایط مصدومان: "ماسکرانو بازی با مورسیا را به علت عفونت پا از دست داد و فرمالن نیز مشکل مشابه داشت اما او درمان شده است.

ما باید شرایط آنها را در تمرینات مشاهده کنیم، اما ما فکر می کنیم که هر دو بازیکن برای بازی برابر المپیکو در شرایط مناسبی خواهند بود."

اخبار پشیمانی نیمار از ترک بارسا و تمایل به بازگشت: "باید ببینیم چه اتفاقاتی در آینده رخ می دهد و ما نمی توانی در مورد احتمالات و شایعات صحبت کنیم."

شرایط بارسا در لالیگا: "بازی ها بسیار دشوار است و ما برای پیروزی در سن مامس سختی های زیادی کشیدیم. این هفته لالیگا، نمونه ای بود که برای همه ما برنده شدن سخت است و باید به پیروزی ها اهمیت زیادی بدهیم."