بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی اسپرانس 1 - گوادالاخارا 1 +پنالتی

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گل‌محمدی: هیچ صحبتی برای جذب بیرانوند نداشته‌ایم
دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 17:01
گل‌محمدی: هیچ صحبتی برای جذب بیرانوند نداشته‌ایم
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی عنوان کرد ذوب آهن می‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی لیگ هفدهم باشد.

به گزارش "توپ 90"، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران با تبریک روز مربی به‌تمامی مربیان کشور به سوالات پیرامون این دیدار پاسخ داد.

 

ذوب آهن می تواند مدعی قهرمانی باشد


 بازی حساسی در پیش داریم که برای هر 2 تیم بازی سختی محسوب می‌شود. ذوب آهن کادر فنی و مهره‌های خوبی دارد که می‌تواند مدعی قهرمانی باشد.

 

روز سختی مقابل ذوب آهن داریم


از لحاظ مصدومیت بازیکنان مشکلات زیادی داریم و فکر می‌کنم روز سختی خواهیم داشت ولی تلاش می‌کنیم به 3 امتیاز بازی برسیم و چیزی که باعث دلگرمی ماست حضور پرشور هواداران خواهد بود تا کمبودهای ما را با حضورشان جبران کنند.

 

چمن یادگار امام مشکل دارد


چمن استادیوم یادگار امام مشکلاتی دارد که بازی کردن در این چمن برای ما خیلی سخت است. انجام کارهای تاکتیکی در بازی‌های خانگی خیلی سخت است و بی‌توجهی زیادی به این چمن انجام می‌شود که بعد تمرین ما امروز یک تیم دسته اولی در این زمین تمرین می‌کند و روز چهارشنبه هم در این زمین بازی می‌کند که کیفیت این زمین از بین می‌رود.

 

کیفیت زمین تمرین از یادگار امام بهتر است


ما باید چند ماه بعد در این زمین آسیایی بازی کنیم. کیفیت زمین اختصاصی از یادگار بهتر است و دوست داشتیم در این زمین بازی کنیم که با توجه به فشاری که سال گذشته روی زمین ما آمد کیفیت این چمن هم کاهش یافت. تشکر می‌کنم از مسئولان سپاه عاشورا که زمین تمرینی در اختیار ما گذاشتند و اگر زمین به ما نمی‌دادند نمی‌دانستیم کجا باید تمرین کنیم.


مسئولان ما را تنها نگذارند


ما مشکلات زیادی در زمینه بازیکن و ورزشگاه داریم و تنها دارایی ما هواداران هستند و امیدوارم شرمنده آن‌ها نشویم. تا جایی که در توان داریم تلاش می‌کنیم تا بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم که مسئولان هم نباید ما را تنها بگذارند. ما در زمینه بدهی‌ها فشار زیادی تحمل کردیم و اگر آجورلو نبود نمی‌دانم چه بلایی سر تیم می‌آمد. تشکر می‌کنم که در وضعیت اقتصادی فعلی بودجه‌هایی کسب کردند و بدهی‌های چندمیلیاردی را پرداخت کردند.

 

پنجره نیم فصل رد می شود


پنجره نقل و انتقالاتی ما نیم‌فصل باز می‌شود و محرومیت ما بدون شک پایان می‌یابد و می‌توانیم بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم. بنابراین جای نگرانی در این زمینه نیست.

 

مقابل ذوب آهن انگیزه زیادی دارم


طبیعت فوتبال است که وقتی مقابل تیم سابق بازی می‌کنی باانگیزه بیشتری بازی کنی و این خود باعث استرس می‌شود و من در این مورد با بچه‌ها صحبت نمی‌کنم. قلعه‌نویی در این تیم زحمات زیادی کشیده و از هواداران می‌خواهم چیزی جز تشویق و احترام در بازی فردا نبینیم. دوست دارم بازی فنی‌ای شاهد باشیم تا تماشاگران از بازی لذت ببرند. امیدوارم در پایان بازی هم هواداران ما خوشحال از ورزشگاه بیرون بیایند.

 

بازیکنان مصدوم ما شرایط بازی در 90 دقیقه را ندارند


بازیکنان مصدوم ما شرایط بازی در 90 دقیقه را ندارند. آنها در هفته گذشته در تمرینات گروهی بودند، اما اینکه بخواهند به‌عنوان بازیکن اصلی به میدان بروند یا خیر، جای سوال دارد. محروم نداریم، اما مصدومان‌مان واقعاً زیاد است که این موضوع کار ما را سخت می‌کند. نصرآزادانی هم مشکلی ندارد و می‌تواند بازی کند.

 

تمام تلاشمان را برای بخشش کیانی انجام می دهیم


باشگاه پیگیری‌های لازم را برای بخشش کیانی انجام می‌دهد و به فدراسیون هم نامه نوشتیم. تمام تلاشمان را برای بخشش کیانی می‌کنیم.

 

شریفی به سپاهان بر می گردد


برای رضایت‌نامه شریفی به سپاهان نامه زدیم که با مخالفت این باشگاه مواجه شده و کرانچار خواهان این بازیکن است که در تیم فصل این بازیکن به سپاهان بازمی‌گردد.

 

امیدوارم شرایط سخت فعلی را پشت سر بگذاریم


بچه‌ها خوب کار می‌کنند و کادر فنی تلاش می‌کند تا ازنظر جسمی شرایط خوبی داشته باشیم. ما نگران این هستیم که 4 روز قبل در جام حذفی 120 دقیقه بازی کردیم ولی بچه‌ها جوان هستند و به دنبال پیشرفت و با همه توان بازی کرده و تمامی تلاششان را در زمین می‌کنند. این بچه‌ها باعث افتخار ما هستند و امیدوارم شرایط سخت فعلی را با تلاش آن‌ها پشت سر بگذاریم.

 

صحبتی در مورد جذب بیرانوند نداشته ایم


تاکنون صحبتی درباره جذب بیرانوند یا بازیکن دیگری به عنوان سرباز نشده است.