بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 1 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرسنال 3 - لستر سیتی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

احتمال ورود قوه قضاییه به پرونده طارمی!
یکشنبه, 07 آبان 1396 ساعت 16:13
احتمال ورود قوه قضاییه به پرونده طارمی!
سخنگوی قوه قضاییه تاکید کرد در صورت جعلی بودن قرارداد طارمی به این پرونده ورود می‌کنند.

به گزارش "توپ 90"، بازگشت یک سال و نیم قبل مهدی طارمی از تیم ریزه اسپور به پرسپولیس و شکایت باشگاه ترکیه‌ای موجب شده این مهاجم با حکم فیفا با محرومیت 4 ماهه مواجه شود و باشگاه پرسپولیس نیز نتواند در دو پنجره نقل و انتقالات پیش رو بازیکن جدیدی جذب کند؛ اما حالا معضل جدیدتری گریبان‌گیر خاطیان این پرونده خواهد شد.


باشگاه ریزه اسپور فعلا توانسته اثبات کند پرسپولیس با قراردادی غیر قانونی طارمی را بازگردانده چراکه این بازیکن با آنها قرارداد رسمی داشته اما باشگاه ایرانی هم با ارائه مستندات به فیفا امیدوار است این محکومیت رفع شود تا بتواند در نقل و انتقالات فعالیت کند.


اما در صورت اثبات تخلف باشگاه پرسپولیس، علاوه بر فیفا مراجع قانونی داخل کشور نیز قصد دارند به این پرونده ورود کنند و معاون اول دستگاه قضا امروز این موضوع را به تایید رسانده است.


حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه ظهر امروز در یکصد و بیستمین نشست خبری خود در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه  با توجه به صوری بودن قرارداد مهدی طارمی با پرسپولیس، واکنش دستگاه قضا به این موضوع چیست، اظهار کرد: اگر این اتفاق در باشگاه دولتی افتاده باشد و با قرارداد صوری پولی برداشته شده باشد، جنبه اختلاس پیدا خواهد کرد.


وی ادامه داد: در صورت وقوع این اتفاق بدیهی است، دادستان و سازمان بازرسی به‌عنوان مدعی العموم می‌توانند به این پرونده ورود کنند؛ البته بنده فرض را گفتم و از این موضوع اطلاعی ندارم.