بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ریورپلاته 2 - العین امارات 2 +پنالتی

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زمانی: پول خارجی‌ها را می‌دهیم با داخلی‌ها تفاهم می‌کنیم
شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 14:21
زمانی: پول خارجی‌ها را می‌دهیم با داخلی‌ها تفاهم می‌کنیم
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: با توجه به گزارش مدیرعامل به هیئت مدیره، حذف آبی پوشان پایتخت از لیگ قهرمانان آسیا ممکن نیست.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از باشگاه خبرنگاران ، حسن زمانی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت و گو با رادیو تهران درباره دربی گفت: این یکی از بهترین بازی های استقلال بود. 70 دقیقه از بازی در اختیار استقلال بود. در دربی تاثیر حضور مربی خارجی را دیدیم. تیم حرکات خوبی را آغاز کرده و همه را امیدوار کرده است. با این روند می توانیم در هفته هجدهم جزء سه تیم اول جدول باشیم.

او درباره تسویه حساب باشگاه استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ادامه داد: بر اساس گزارشی که مدیر عامل به هیئت مدیره ارائه داده است تمامی مواردی که به تسویه حساب لیگ قهرمانان مربوط می شود، از طریق قانونی انجام خواهد شد و به هیچ وجه امکان حذف استقلال از آسیا وجود ندارد.

زمانی افزود: بدهی ها یا پرداخت شده است و یا با طلبکاران به تفاهم رسیده ایم. در آخرین جلسه تمام این موضوعات پیگیری می شود. قسمتی از پول بدهکاران خارجی پرداخت شده است و با داخلی ها به تفاهم رسیده ایم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که اگر منصوریان در دربی 85 حضور داشت پرسپولیس را شکست می دادید یا خیر بیان کرد: چنین چیزی نیست. در بازی قبل که برابر پرسپولیس بردیم، بازی به خوبی دربی 85 نداشتیم.