بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 26 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرسپولیس 1 - نود ارومیه 0 (جام حذفی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نمایش مختصر و مفید سیامک نعمتی
شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 14:21
نمایش مختصر و مفید سیامک نعمتی
سیامک نعمتی یکی از اولین خریدهای پرسپولیس در فصل جدید بود، اما کمتر فرصت بازی پیدا کرد، هرچند او در اندک زمان هایی که به بازی آمده، عملکرد خوبی داشته است.

به گزارش "توپ 90" سیامک نعمتی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان لیگ شانزدهم به پرسپولیس پیوست؛ اما تا اینجای فصل خیلی کم از سوی برانکو به بازی گرفته شده است. نعمتی فصل قبل با لباس پیکان 6 گل زد، سه پاس گل و یک پنالتی گرفت و یکی از موثرترین بازیکنان لیگ بود. او در پرسپولیس اما هنوز جایش را در ترکیب اصلی این تیم پیدا نکرده است.


نعمتی در دربی 85 نیز به عنوان بازیکن تعویضی در دقایق آخر به بازی آمد؛ اما مثل همیشه بازیکن مثبت و موثری بود و این ذهنیت را به وجود آورد که چرا از این بازیکن کمتر در ترکیب پرسپولیس استفاده می شود. او حتی درچند بازی که به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمد پاس گل داد و روی پیروزی تیمش نقش ایفا کرد. اما بدشانسی نعمتی این است که در پستی بازی می کند که آماده ترین بازیکنان پرسپولیس نیز در این پست هستند. او بازیکنی چپ پا است که بیشتر تمایل به بازی در لب خط دارد و پرسپولیس در سمت چپش بازیکنی به نام وحید امیری را دارد که یکی از آماده ترین ها در فوتبال ایران و فیکس تیم ملی است. نعمتی شاید اگر توانایی بیشتری برای بازی در میانه های زمین داشت هم اکنون یکی از بازیکنان ثابت پرسپولیس بود، هرچند او این زمان را دارد تا در این مدت توانایی های بازی اش در مرکز زمین را افزایش داده و آرام آرام جایش را در ترکیب ثابت پیدا کند.