بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

صحبت‌های محسن مسلمان بعد از رای کمیته اخلاق
چهارشنبه, 03 آبان 1396 ساعت 01:10
صحبت‌های محسن مسلمان بعد از رای کمیته اخلاق
هافبک پرسپولیس که در پایان جلسه با کمیته اخلاق با حکم تعلیق محرومیتش مواجه شده، در مصاحبه‌ای با سایت باشگاه به این اتفاق واکنش نشان داد.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محسن مسلمان در خصوص دعوت به کمیته اخلاق گفت: طبق دعوتنامه ای که از سوی کمیته اخلاق صادر شده بود، امروز سه شنبه در جلسه این کمیته حاضر شدم. در وهله اول باید بگویم نشست خوب و صمیمانه ای از سوی مسئولان این کمیته به ویژه آقای تورک تدارک دیده شده بود که برای خود من به جهت روشن شدن یک سری مسایل بسیار مفید بود و جا دارد از برخورد خوب و صمیمانه جناب آقای تورک و همکاران ایشان کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.

وی ادامه داد: در این جلسه درباره مسایل زیادی صحبت شد. اینکه به هر حال ما به ویژه در تیم های پر طرفدار بیشتر توی چشم هستیم و رفتارمان می تواند روی مردم خصوصاًجوانتر ها تاثیر بگذارد. همچنین صحبت از این بود که با رشد شبکه های اجتماعی و فضای مجازی هر حرکت و حرفی زود منتشر می شود که حرف درستی است و ما باید بیشتر مراقب باشیم کما اینکه فیلمی که از من منتشر شده است مربوط به دو سه سال گذشته بود و از آن تاریخ به بعد با تذکرات و موارد انضباطی که از سوی باشگاه برای من در نظر گرفته شد دیگر سراغ مسایل این چنینی نرفته ام.

بازیکن پرسپولیس خاطر نشان کرد: وقتی چهره شناخته شده ای می شوی واقعاً باید بیش از پیش مراقب رفتار و اعمال خود باشیم خصوصاً در تیم بزرگی همچون پرسپولیس که به قدری بزرگ است که هرکس به این تیم می آید مورد توجه قرار می گیرد بنابراین همانطور که در این جلسه مطرح شد و مورد تاکید باشگاه هم هست باید خیلی بیشتر و مسئولانه تر مراقب باشیم و عمل کنیم.

مسلمان اضافه کرد: مردم به ویژه هواداران همیشه به ما لطف دارند و من درک می کنم شهرت و محبوبیت مشکلات و مسئولیت های خاص خودش را دارد که باید بیشتر متوجه آن باشیم و شخصاً سعی می کنم این مساله را بیشتر رعایت کنم. این را هم درک می کنم که شاید بعضی افراد به ویژه جوانتر ها بخواهند از کار های ما الگو بگیرند یا رفتار و گفتار امثال من باعث شود کار و حرفی که درست نیست را صحیح قلمداد کنند که از همین جا می خواهم بگویم این روش، شیوه درستی نیست. محسن مسلمان فوتبالیست هر قدر هم خوب یا چهره بشود بالاخره یک انسان است و مثل هر انسان امکان خطا و اشتباه دارد.