بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 21 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی منچسترسیتی 2 - هافن‌هایم 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خانزاده: سیدجلال نقطه اتکای پرسپولیس در دربی است
سه شنبه, 02 آبان 1396 ساعت 00:24
خانزاده: سیدجلال نقطه اتکای پرسپولیس در دربی است
محمدرضا خانزاده مدافع تیم پدیده می گوید که پرسپولیس علیرغم شوک هایی که در چند هفته اخیر با آنها مواجه شده، باز هم شانس بیشتری برای کسب پیروزی در دربی دارد.

محمدرضا خانزاده مدافع تیم پدیده در گفتگو با "توپ 90" در مورد بازگشت به تیم ملی و مصدومیت، دربی تهران و نتایج پدیده صحبت کرده است.

خوشحالم بعد از 2.5 سال به تیم ملی برگشتم
 خدا را شکر می کنم که توانستم بعد از 2.5 سال بار دیگر به تیم ملی برگردم.  حالا قسمت بود که مصدوم شدم و شاید اتفاق بدتری می افتاد و خدا را شکر می کنم که دستم بود و با کمک پزشکان عمل جراحی خیلی خوبی داشتم و به بازی ها برگشتم؛ کما اینکه بازی ذوب آهن هم دستم بخیه داشت.

سپیدرود مقابل ما چیزی برای گفتن نداشت
نمی خواهم در مورد آینده صحبت کنم و انتهای فصل همه نتایج تیم را می بینند. من هم تمام سعی و تلاشم را به کار می گیرم تا به موفقیت تیم کمک کنم. در مقابل سپیدرود همانطور که شما گفتید بازی را باید راحت می بردیم، اما متاسفانه در مارتن لیگ چنین اتفاقاتی رخ می دهد و به چنین تیم هایی برمی خورید. سپیدرود مقابل ما چیزی برای گفتن نداشت و برگ برنده آنها هوادارانشان بودند که نعمت بزرگی برای این تیم هستند. زمین هم که اصلا شرایط مسابقه را نداشت و مثل لاستیک بود.

به صورت نرمال پرسپولیس باید برنده دربی باشد
به نظرم پرسپولیس علیرغم شوک بزرگی که به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات و همینطور محرومیت طارمی و حالا قضیه مسلمان با آن مواجه شده، باز هم شرایط بهتری نسبت به استقلال دارد و تیم با ثبات تری دارد. استقلال هم تیم پر مهره ای است. به صورت نرمال بخواهیم در نظر بگیریم باید پرسپولیس دربی را ببرد ولی شرایط این مسابقه با مسابقات دیگر متفاوت است، اما باز هم با توجه به اینکه پرسپولیس تجربیات خوبی از حضور در رقابت های آسیایی دارد، می تواند در این بازی برنده شود.

اولین دربی خیلی استرس داشتم
اولین دربی ای که بازی کردم خیلی استرس داشتم، اما از دقیقه 1 و وقتی اولین توپ را زدم ترسم ریخت. در دربی ترس از نباختن بد است و اگر پرسپولیس فوتبال خودش را بازی کند می تواند برنده بازی باشد.

بهترین خاطره ام از دربی برد 2-1 بود
بهترین خاطره ام از دربی به برد 2-1 در دیداری باز می گردد که با 2 گل نوری و عالیشاه بازی را بردیم و شیرینی این برد از این جهات بود که سال ها دربی ها مساوی می شد.

سید جلال نقطه اتکای پرسپولیس در دربی است
مطمئنا بودن سیدجلال حسینی نقطه قوتی برای پرسپولیس است که می تواند نقطه اتکای تیم باشد. بودن مهدی طارمی می توانست خیلی تاثیرگذار باشد، اما علیپور و منشا هم خیلی خطرناک هستند. فرقی نمی کند که چه کسی در این بازی گل بزند، اما امیدوارم پرسپولیس برنده بازی باشد.

امیدوارم دربی های بیشتری ببینیم
امیدوارم تعداد بازی های دربی بیشتر بشود و این دو تیم بیشتر در بازی های لیگ، جام حذفی و سایر مسابقات بازی کنند تا حساسیت کمتر شود و وقتی از این حساسیت کاسته شود، مطمئنا بر جذابیت بازی افزوده می شود. برد و باخت در دربی خیلی مهم است، اما چیزی که مهم تر است، این است که تیم در انتهای فصل در چه جایگاهی قرار می گیرد و جام می گیرد یا خیر.