بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی‌منچستر‌یونایتد‌ 2‌- دربی‌کانتی 2 (+ پنالتی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

روزهای تلخ کاپیتان کیانی در تراکتور
دوشنبه, 01 آبان 1396 ساعت 12:27
روزهای تلخ کاپیتان کیانی در تراکتور
کاپیتان تراکتورسازی شرایط روحی مناسبی ندارد؛ در روزهایی که تیم به او نیاز دارد به خاطر یک اشتباه او قادر نیست تراکتور را همراهی کند.

به گزارش "توپ 90"، مهدی کیانی در فصل جاری بدون تردید رهبر تراکتورسازی در میانه میدان بوده است. این بازیکن باتجربه از نظر فنی همواره یکی از بهترین ها بوده و توانسته انتظارات کادرفنی و هواداران را برآورده کند. او در فصل هفدهم لیگ برتر که تراکتور با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده نیز توانسته در میانه میدان عملکرد خوبی ارائه دهد و در بسیاری از مسابقات نقش کلیدی در موفقیت ها داشته باشد.


حالا اما کیانی به خاطر یک اشتباه و با حکم کمیته اخلاق دو ماه از حضور در میادین فوتبال محروم شده تا دست یحیی گل محمدی حسابی بسته شود. از طرفی خود کیانی نیز که این روزها فقط در تمرینات تراکتورسازی حضور دارد، بابت اینکه نمی تواند برای تیمش به میدان برود و در شرایطی که تراکتور به او نیاز دارد، در ترکیب قرار بگیرد، بسیار ناراحت است.


در چنین شرایطی کیانی و تراکتوری ها امیدوار هستند تا او مورد بخشش کمیته اخلاق قرار بگیرد و بتواند در بازی های بعدی در ترکیب تیم به میدان برود. این در حالی است که بعید به نظر می رسد کمیته اخلاق از رای خود برگردد و احتمالا کاپیتان تراکتورسازی باید بازی های زیادی را دور از ترکیب تراکتورسازی سپری کند.