بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 24 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی تورینو 0 - یوونتوس 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رقابت 72 ساعته‌ی پرسپولیسی‌ها برای حضور در دربی
دوشنبه, 01 آبان 1396 ساعت 12:27
رقابت 72 ساعته‌ی پرسپولیسی‌ها برای حضور در دربی
بعد از دیدار مقابل نفت تهران در جام حذفی، برانکو به شاگردانش استراحتی 24 ساعته داد و از امروز تمرینات آنها برای جدال مقابل استقلال در استادیوم کاظمی استارت خواهد خورد.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ که 4 ستاره‌ی تیمش را برای دربی پیش رو به همراه نخواهد داشت، امیدوار به درخشش و عملکردی فوق العاده از سوی شاگردانش در فاصله باقیمانده برای دربی هشتاد و پنج است تا در نهایت بهترین تصمیم را برای انتخاب ترکیب صورت دهد.


تمرین امروز سرخپوشان در فاصله 72 ساعت تا دربی مسلما رقابت سختی را بین شاگردان او برای حضور در ترکیب اصلی و درخشش در دربی به همراه خواهد داشت و این موضوع می‌تواند برانکو را با رضایت کاملی همراه کند.


در غیاب مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، احمد نوراللهی و احتمالا محسن مسلمان، ترکیب این تیم دچار تغییرات زیادی خواهد شد و احتمال چند جابجایی نسبت به جدال مقابل نفت تهران هم وجود دارد تا ستاره‌های این تیم امیدوار به درخشش مقابل آبی‌پوشان در یکی از حساس‌ترین دیدارهای نیم فصل اول لیگ باشند.


مهمترین رقابت برای شایان مصلح، سیامک نعمتی و صادق محرمی است که فاصله نزدیکی با حضور در ترکیب اصلی دارند و به دنبال سود بردن از آخرین شانس خود در تمرینات پیش رو هستند.