بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 21 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ارژن شیراز 2 - فرش آرا مشهد 4

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توضیحات زیدان در مورد نیمکت نشینی عجیب بنزما
دوشنبه, 01 آبان 1396 ساعت 12:27
توضیحات زیدان در مورد نیمکت نشینی عجیب بنزما
کریم بنزما پس از چند روز پرحاشیه امشب برابر ایبار کار را از روی نیمکت آغاز کرد.

به گزارش "توپ 90"، بنزما سه شنبه شب برابر تاتنهام آنقدر فرصت خراب کرد تا گری لینه کر در توئیتر خود از خجالت او در بیاید. ستاره سابق انگلیسی به بنزما کنایه زد که آنقدرها هم که می گویند او بازیکن بزرگی نیست.

زیدان روز گذشته به تندی پاسخ لینه کر را داد و از کریم به عنوان بهترین بازیکن در پست خودش یاد کرد؛ با این حال او تصمیم گرفت کریم را در بازی امشب برابر ایبار روی نیمکت بنشاند. ستاره فرانسوی در نیمه دوم وارد زمین شد و پاس گل سوم رئال را به مارسلو داد تا کهکشانی ها به یک برد پرگل دست یابند.

زیدان در پایان بازی و در مورد دلیل نیمکت نشینی بنزما گفت:« پس از یک هفته ای که پشت سر گذاشتیم و بازی سنگین برابر تاتنهام، از قبل تصمیم خودم برای خارج کردن بنزما از ترکیب اصلی را گرفته بودم؛ ولی این هرگز به معنای این نیست که کریم یک بازیکن نیمکت نشین است.

کریم نیاز به استراحت داشت و سپس نیم ساعت به او در نیمه دوم میدان دادم. درست است که او گل نزد؛ ولی پاس گل داد و این در ذات کریم است. او شاید در برخی بازی ها گل نزند؛ ولی همیشه بازیکنی مفید و تاثیرگذار است. در مقابل انتقادات از او دفاع کردم و این کاری است که همیشه در قبال بازیکنانم انجام می دهم؛ به خصوص وقتی که انتقاد متوجه بازیکنانی شود که خیلی خوب هستند. دوست دارم بار دیگر تکرار کنم که کریم با اختلاف در میان هم نسلانش بهترین است.»

پیروزی بر ایبار:« نتیجه 3-0، نتیجه خوبی است؛ ولی فکر می کنم، می توانستیم بهتر هم بازی کنیم. در مجموع راضی و خوشحال هستم. امشب کسب سه امتیاز بسیار مهم بود و هرچند تیم همیشگی نبودیم؛ ولی به هدف مان رسیدیم. در برخی مقاطع، ریتم بازی مان کند بود و خوب و روان بازی نمی کردیم. می توانیم با توپ بهتر از اینها کار کنیم.»