بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لسترسیتی 1 - منچستر سیتی 1 +پنالتی

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تاتنهام 4 - 1 لیورپول؛ آتش بازی در ویمبلی!
یکشنبه, 30 مهر 1396 ساعت 20:52
تاتنهام 4 - 1 لیورپول؛ آتش بازی در ویمبلی!
تاتنهام موفق شد با ارائه نمایشی دیدنی با نتیجه 1-4 لیورپول را مغلوب کند.

به گزارش "توپ 90"، بازی با برتری تاتنهام آغاز شد و این تیم در همان دقیقه 4 به گل رسید. روی پاس تریپر، هری کین با مینیوله تک به تک شد و بعد از گذر از سد گلر لیورپول گل اول تاتنهام را به ثمر رساند.

اما برتری تاتنهام ادامه یافت و در دقیقه 12 و روی همکاری دیدنی هری کین و سون، ستاره کره ای موفق شد با ضربه ای دقیق گل دوم تاتنهام را به ثمر برساند.

در دقیقه 17 تاتنهام در آستانه زدن گل سوم بود اما ضربه دیدنی سون از درون محوطه لیورپول به دیرک دروازه مینیوله برخورد کرد.

اما در دقیقه 24 لیورپول اختلاف را کم کرد. روی توپربایی هندرسون و پاس این بازیکن، محمد صلاح در موقعیت تک به تک و با ضربه ای فنی گل اول لیورپول را وارد دروازه لوریس کرد.

دقایقی بعد دله آلی می توانست زننده گل سوم تاتنهام باشد اما ضربه این ستاره جوان انگلیسی با عکس العمل زیبای مینیوله همراه بود.

اما در دقیقه 43 و با دفع اشتباه مدافعان لیورپول، دله آلی از پشت محوطه با ضربه ای دیدنی زننده گل سوم بود تا نیمه اول با برتری 1-3 شاگردان پوچتینو به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، حملات تاتنهام ادامه یافت و این تیم در دقیقه 56 به گل چهارم هم رسید. روی ارسال اریکسن و اشتباه مینیوله، ابتدا ضربه فرتونگن برگشت داده شد اما در ریباند هری کین گل چهارم اسپرز را به ثمر رساند.

در دقیقه 65 لیورپول در آستانه زدن گل دوم بود اما ضربه دیدنی کوتینیو با مهار فوق العاده هوگو لوریس سنگربان فرانسوی تاتنهام همراه بود.

در دقیقه 70 محمد صلاح از گوشه محوطه قصد باز کردن دروازه تاتنهام را داشت اما ضربه زمینی او با عکس العمل لوریس همراه بود.

مرسی سایدی ها حملات خود را ادامه دادند و می توانستند توسط محمد صلاح به گل دوم برسند اما ضربه این مهاجم مراکشی باز هم توسط لوریس دفع شد. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا تاتنهام 1-4 لیورپول را در لندن مغلوب کند.