بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 21 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی منچسترسیتی 2 - هافن‌هایم 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جاودانی: محرومیت مسلمان و وریا جالب نبود
یکشنبه, 30 مهر 1396 ساعت 20:52
جاودانی: محرومیت مسلمان و وریا جالب نبود
عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران می گوید محرومیت دو بازیکن استقلال و پرسپولیس به خاطر قلیان کشیدن حکم مناسبی نبود.

رضا جاودانی در مورد حکم کمیته اخلاق و محرومیت وریا غفوری  و محسن مسلمان به "توپ 90" می گوید: وظیفه کمیته  اخلاق بررسی مسائل خارج از عرف در بیرون زمین فوتبال است و من به عنوان عضو کمیته انضباطی صلاحیت صحبت در مورد این حکم را ندارم. در این که کمیته اخلاق صلاحیت ورود به این پرونده را داشته است شکی وجود ندارد.


او ادامه داد: من از نظر قانونی حق صحبت در این باره را ندارم اما اگر به عنوان یک طرفدار فوتبال از من سوال می کنید باید بگویم که شاید بهتر بود حکم بهتری صادر می شد تا هم این بازیکنان تنبیه می شدند و هم از حضور در فوتبال منع نمی شدند. اما به هرحال بیشتر این عکس ها بعد از بازی با الهلال منتشر شدند و  بعد از آن شکست سنگین کمی احساسات  مردم آزرده شده بود.


عضو کیمته انضباطی فدارسیون فوتبال در مورد این که آیا کسی حق دارد به زندگی خصوصی افراد ورود کند یا نه هم گفت: زندگی فوتبالی ها خصوصی نیست چون رفتار آنها در جامعه بازتاب دارد. در این که کار کمیته اخلاق در ورود به پرونده قلیان کشیدن قانونی بوده شکی وجود ندارد.


جاودانی در پایان در مورد اینکه چرا بقیه بازیکنان که عکس آنها منتشر شده بود محروم نشدند هم گفت: واقعا اطلاعاتی در این باره ندارم.