بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایسلند 1 - سوئیس 2 (لیگ ملت‌های اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازتاب حضور بدل ایرانی لیونل مسی در نوکمپ
یکشنبه, 30 مهر 1396 ساعت 20:52
بازتاب حضور بدل ایرانی لیونل مسی در نوکمپ
رضا پرستش حالا و بعد از حضور در استادیوم نوکمپ بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

 

به گزارش "توپ 90" و به نقل از الموندو، رضا پرستش جوانی 25 ساله است که در تهران زندگی می کند و دانشجوی رشته مهندسی شهرسازی است.

رضا پرستش جوان ایرانی به علت شباهت با لیول مسی به شدت در ماه های اخیر مورد توجه قرار گرفته است و دیشب نیز در جریان پیروزی بارسا برابر مالاگا شاهد حضور لیول مسی در زمین از روی سکوهای استادیوم نوکمپ بود.

رضا پرستش ابتدا تصاویری از خود را برای سایت های ورزشی ارسال کرد و هنگامی که از او برای انجام مصاحبه دعوت شد، شوکه شد و زندگی او از آن زمان تغییر پیدا کرد.

رضا پرستش آرایش مو و ریش های خود را همانند لیونل مسی درآورده و معمولا با لباس آرژانتین یا بارسای این بازیکن به بیرون از خانه می رود و مردم نیز مدام تقاضای گرفتن عکس سلفی با او می کنند.

رضا پرستش در این خصوص به دیلی میل گفت: "در حال حاضر مردم واقعا من را مسی ایرانی می دانند و می خواهند حرکات او را تقلید کنم و هنگامی که این اتفاق رخ می دهد مردم شگفت زده می شوند.

من واقعا خوشحالم که دیدن من باعث می شود آنها خوشحال شوند و این شادی به من انرژی زیادی می دهد.

البته من حریم خصوصی خود را از دست داده ام اما اهمیتی نمی دهم زیرا احساس می کنم که من می توانم بسیاری از مردم را خوشحال کنم و این باعث می شود که من بسیار خوشحال باشم."