بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 24 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی تورینو 0 - یوونتوس 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آل‌کثیر: به خاطر بیرانوند آنطور پنالتی زدم
یکشنبه, 30 مهر 1396 ساعت 20:52
آل‌کثیر: به خاطر بیرانوند آنطور پنالتی زدم
عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم فوتبال نفت می‌گوید که اتفاقات بد بازی باعث شد که عصبانی شود و با حرص توپش را به تیرک بیرانوند بکوبد.

آل‌کثیر درباره خراب شدن پنالتی‌اش به "توپ 90" می‌گوید: خراب شدن پنالتی یک اتفاق طبیعی بود و این را هر بازیکنی می‌داند که نتیجه پنالتی همیشه 50 ـ 50 است و نباید از این بابت به من خرده بگیرند. البته پیش از آنکه پنالتی را به ثمر برسانم به قد و قامت و استایل بلند علی بیرانوند فکر کردم و با خود گفتم هرطوری این توپ را بزنم او احتمالا خواهد گرفت و به همین منظور توپ را با تمام قدرتم زدم که به تیرک دروازه برخورد کرد.


او در پاسخ به سوالی که چطور در ریباند نتوانست توپ را گل کند اضافه کرد: در قوانین فوتبال کسی که پشت پنالتی می‌ایستد، نمی‌تواند در برگشت همان توپ را گل کند، خواهشا با اطلاعات  اشتباه  خود من را قضاوت نکنید. به جز آن من در محاصره بازیکنان پرسپولیس قرار گرفتم و دیگر نشد در محوطه جریمه حرکت کنم تا بتوانم بازیکن دیگری را صاحب موقعیت گلزنی کنم. 


وی درباره صحبتش در میکسدزون ورزشگاه و اینکه اعلام کرده پنالتی‌اش را با حرص زده می‌گوید: وقتی شرایط بازی نابرابر رقم بخورد، پنالتی به ناحق برای حریف گرفته شود و شرایط بد بازی فقط برای ما رقم بخورد، مطمئنا هر فردی را عصبانی خواهد کرد چه برسد به من؛ برای همین با حرص پشت پنالتی ایستادم و آنطور ضربه زدم. 


مهاجم نفت درباره شرایط نفت و مالکیتش هم گفت: دیگر راجع به این چیزها زیاد صحبت کرده‌ایم و هر تصمیمی هم قرار است گرفته شود را باید زودتر انجام دهند تا ما هم تمرکزمان را روی فوتبالمان بگذاریم و با خیالی آسوده بتوانیم به فکر نتیجه‌گیری و موفقیت باشیم. 


آل‌کثیر در پاسخ به این سوال آیا با توجه به شرایط پرسپولیس در آسیا آنها حریف را آسان دانسته‌اند و برای همین بازی اینطور رقم خورده است، می‌گوید: پرسپولیس تیم بزرگی است و هیچ اتفاقی از بزرگی آنها نمی‌کاهد. آنها آنقدر بازیکن بزرگ و خوب در تیمشان دارند که نبود یک یا دو نفر هیچ تاثیری روی نیمکت و بازی‌شان نخواهد گذاشت. حذف آنها از آسیا هم انگیزه‌شان را برای نتیجه‌گیری در رقابت‌های لیگ و حذفی بیشتر کرده و همین کار را برای ما سخت کرد. 


او در پایان در خصوص مصاف هفته یازدهم‌شان با استقلال و تاثیر دربی در این دیدار می‌گوید: آن بازی هم سخت است چون استقلال چه ببرد و چه ببازد برای جبران و روحیه مضاعف به فکر شکست ما خواهد بود. بازی با استقلال هم مطمئنا به مانند دیدار با پرسپولیس جزو رقابت‌های سخت  نفت است؛ اما امیدوارم تا آن موقع در بهترین شرایط فوتبالی‌مان قرار بگیریم تا بتوانیم نتیجه را به سود خود کنیم.