بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال مینسوتا تیمبرولوز - فونیکس سانز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ناپولی 0-0 اینتر؛ نفس راحت یووه
یکشنبه, 30 مهر 1396 ساعت 00:28
ناپولی 0-0 اینتر؛ نفس راحت یووه
دیدار حساس تیم های ناپولی و اینتر با تساوی 0-0 به پایان رسید و دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

به گزارش "توپ 90"، در حالی که شکست هفته گذشته یوونتوس، این فرصت را برای این دو تیم ایجاد کرده بود تا با پیروزی در این دیدار، فاصله شان در صدر جدول را با بیانکوتری بیشتری از قبل کنند، در نهایت به تقسیم امتیازات رضایت دادند تا شاگردان آلگری این فرصت را داشته باشند تا در دیدار فردا مقابل اودینزه، بار دیگر به صدر جدول نزدیک شوند. 

ناپولی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی این تیم تا اندازه ای بر بازی مسلط بود اما این دقایق بدون اینکه موقعیت خطرناکی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه بازی متعادل تر شد و اینتری ها هم پیش کشیدند اما در دقیقه 20، این ناپلی ها بودند که می توانستند روی همکاری هیسای و مرتنس به گل برسند اما واکنش دیدنی هاندانوویچ، دروازه اینتر را بسته نگه داشت.

در ادامه بار دیگر بازیکنان ناپولی بر بازی مسلط شدند و چند حمله خطرناک روی دروازه اینتر داشتند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد. در دقیقه 42، اینتر می توانست برخلاف جریان بازی به گل برسد اما ضربه والی بورخا والرو را په په رینا به زیبایی از بالای دروازه به بیرون فرستاد. در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و در نهایت این نیمه با تساوی 0-0 به پایان رسید.

ادامه دارد...