بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیشنهاد معاوضه بازیکن رئال به تاتنهام
شنبه, 29 مهر 1396 ساعت 18:55
پیشنهاد معاوضه بازیکن رئال به تاتنهام
رئال مادرید قصد دارد تابستان بعد هر طور که شده از دست گرت بیل و مصدومیت های همیشگی اش خلاص شود.

به‌ گزارش "توپ 90"، شام مسئولان رئال مادرید و تاتنهام در رستوران سالاکائین پیش از دیدار دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا ممکن است شروع یک انتقال پر سر و صدا باشد. روزنامه‌ تایمز پیش از شروع بازی نوشت: هری کین 200 میلیون یورو ارزش دارد.

در جریان این شام دنیل لوی، مالک باشگاه تاتنهام نیز به این موضوع اشاره کرد و به فلورنتینو پرز(رئیس رئال)گفت‌: هری کین را کمتر از 222 میلیون یورو نمی‌فروشد.

 

 

 

 

روز گذشته اطلاعات بیشتری در برنامه Onda Cero منتشر و ارزش‌ نهایی مهاجم انگلیسی 200 میلیون اعلام شد.

طبق ادعای این منبع، مسئولان رئال در پیشنهادی رسمی، رقم انتقال هری کین را درخواست کرده اند و تاتنهام نیز پاسخ داده است که برای فروش کین 200 میلیون یورو می خواهد. برنامه مدیران رئال معاوضه گرت بیل و بورخا مایوال در ازای هری کین خواهد بود.

مایورال، بازیکن محبوب مائوریسیو پوچتینو است. سرمربی آرژانتینی تاتنهام از دو فصل پیش خواهان این بازیکن بوده است. از طرفی رئال اعتمادش را به بیل از دست داده است.

 

با توجه به درخشش کین در این فصل و فصل گذشته بعید به نظر نمی‌رسد که پرز برای امضای قرارداد با این بازیکن تمام تلاش خود را انجام دهد. کین فصل گذشته برترین گلزن لیگ برتر شد و امسال در 11 بازی 11 گل برای تیمش به ثمر رسانده است.

از طرفی بیل همچون فصل گذشته در این فصل نیز عملکرد ضعیفی داشته و در حال حاضر مصدوم است.