بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اسطوره های انگلیس - منتخب جهان

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پارس و تارتار مدعیان اصلی لیگ (عکس)
شنبه, 29 مهر 1396 ساعت 14:46
پارس و تارتار مدعیان اصلی لیگ (عکس)
تارتار با شکست ذوب آهن در اصفهان نشان داد پارس جم امسال برای صدرنشینی تا آخرین نفس خواهد جنگید.

به گزارش "توپ 90" وقتی حسین زرگر سوت پایان مسابقه ذوب آهن و پارس جنوبی را به صدا درآورد نتیجه ای که روی اسکوربورد فولادشهر نقش بسته بود باورپذیر نبود. پارس جنوبی ذوب آهن را در اصفهان با سه گل درهم کوبید تا هیچ حرف و حدیثی برای صدرنشینی اش باقی نماند.


مهدی تارتار تیمی ساخته است که حتی در روزی که تحت فشار حریف قدرتمندی مثل ذوب آهن قرار می گیرد بازهم می تواند برنده از زمین خارج شود آن هم نه با یک برد خفیف بلکه با یک پیروزی سه بر صفر و قاطعانه.


او پرافتخارترین مربی لیگ برتر امیرقلعه نویی را که تیمی آماده و پرستاره در اختیار دارد را شکست داد و حالا همراه تیمش مدعی اصلی قهرمانی است. پارس جنوبی امروز دیگر یک جرقه یا شگفتی هفته های ابتدایی نیست این تیم بعد از ده هفته نشان داده تیمی منسجم است که اسبش را برای رسیدن به موفقیت های بزرگ زین کرده است.


شاید یکی از بزرگترین مولفه های موفقیت پارس جنوبی رابطه صمیمانه سرمربی و بازیکنان تیم باشد که فضایی دوستانه و کاملا منسجم را در این تیم به وجود آورده است. تارتار امروز خوشحال ترین مرد فوتبال ایران است، چراکه تیمی خوب و برای دستیابی به موفقیت در اختیار دارد.