بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرسنال 3 - لستر سیتی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پروژه جدید منشا؛ آقای گل شدن
جمعه, 28 مهر 1396 ساعت 19:20
پروژه جدید منشا؛ آقای گل شدن
گادوین منشا در نبود مهدی طارمی می تواند پرسپولیس را در جدول گلزنان لیگ برتر صاحب نماینده ای جدی کند.

به گزارش " توپ 90" گادوین منشا در بازی برگشت برابر الهلال نیز یکی از بهترین های تیمش بود و دو گل به فینالیست لیگ قهرمانان زد. بعد از حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان حالا این فرصت در اختیار مهاجم نیجریه ای پرسپولیس هست که تمام تمرکزش را بر روی مسابقات لیگ و جام حذفی گذاشته و بتواند در نبود چند ماهه طارمی نقش اصلی را در خط حمله تیمش بازی کند.


او در دو بازی برابر نفت تهران و سپس بازی حساس روز پنجشنبه برابر استقلال در دربی تهران، باید جای خالی آقای گل محبوب سرخ ها را پر کرده و با گل هایش پرسپولیس را با موفقیت از این دو بازی عبور دهد. منشا در بازی برگشت برابر الهلال نشان داد که کاملا آماده است. او همکاری خیلی خوبی با علی علیپور در خط حمله داشت که نشان از وجود هماهنگی مهاجم جدید پرسپولیس با شماره 70 این تیم دارد.


منشا در حال حاضر تنها یک گل برای پرسپولیس در لیگ برتر به ثمر رسانده است؛ اما او خوب می داند در پرسپولیس فرصت های گلزنی زیادی خلق می شود و این فرصت وجود دارد تا او با گلزنی در چند بازی پیاپی جایی برای خودش در میان گلزنان برتر دست و پا کند. منشا در حال حاضر محبوبیت خوبی بین هواداران پرسپولیس دارد؛ اما گلزنی برابر نفت در جام حذفی و به خصوص گل زدن در دربی 85 که روز پنجشنبه برگزار خواهد شد می تواند او را تبدیل به یکی از محبوب ترین بازیکنان پرسپولیس کند.