بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 1 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرسنال 3 - لستر سیتی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بیرانوند در آزمون بازگشت به قلب ها
جمعه, 28 مهر 1396 ساعت 19:20
بیرانوند در آزمون بازگشت به قلب ها
دو بازی آینده پرسپولیس برابر نفت در جام حذفی و استقلال در لیگ برتر می تواند زمینه را برای بازگشت محبوبیت علیرضا بیرانوند مهیا کند.

به گزارش " توپ 90"، سه بازی از علیرضا بیرانوند در پرسپولیس و تیم ملی باعث شد تمام آنچه او در این دو فصل اخیر رشته کرده بود پنبه شود. بازی تیم ملی برابر سوریه و چهار بازی آخر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و گل هایی که بیرانوند دریافت کرد باعث شد تا انتقادها نسبت به دروازه بان اول تیم ملی اوج بگیرد به طوری که بسیاری او را روی 6 گل خورده پرسپولیس در دو بازی رفت و برگشت برابر الهلال مقصر اصلی می دانستند. البته که او هنوز مورد اعتماد و حمایت برانکو است و به نظر می رسد هنوز دروازه بان اول این تیم در دو بازی حساس پیش رو باشد.


بیرانوند اما حالا فرصتی مناسب برای بازگشت به قلب ها دارد. او در دو بازی پیش روی پرسپولیس در جام حذفی و لیگ برتر با عملکرد خوبش می تواند بار دیگر همان دروازه بان محبوب پرسپولیسی ها و کارلوس کی روش شود. بیرانوند خوب می داند که ادامه نمایش نامطمئنش در بازی های اخیر می تواند او را از ترکیب اصلی تیم ملی در آستانه جام جهانی نیز دور کند. بیرانوند فردا برابر نفت و پنجشنبه در دربی تهران باید نمایشی در حد و اندازه های دروازه بان شماره یک مدعی اصلی قهرمانی لیگ و تیم ملی ایران داشته باشد.