بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ارژن شیراز 2 - فرش آرا مشهد 4

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

منشا بهترین بازیکن دور برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان
پنجشنبه, 27 مهر 1396 ساعت 14:43
منشا بهترین بازیکن دور برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان
کنفدراسیون فوتبال آسیا جدول ارزشمندترین بازیکنان دور برگشت نیمه نهایی را منتشر کرد که ستاره نیجریه ای پرسپولیس عنوان بهترین بازیکن را به خود اختصاص داد.

به گزارش "توپ 90"، با بسته شدن پرونده مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و معرفی تیم های الهلال و اوراواردز به عنوان فینالیست های این فصل، کارشناسان کنفدراسیون فوتبال آسیا ارزشمندترین بازیکنان این هفته از رقابت ها را منتشر کردند که طی آن مهاجم نیجریه ای پرسپولیس عنوان بهترین بازیکن هفته را به خود اختصاص داد.


گادوین منشا با زدن هر دو گل پرسپولیس مقابل الهلال همچنین نمایش دیدنی و تاثیرگذاری که داشت از سوی کارشناسان AFC میانگین نمره 9.2 را دریافت کرد تا بالاتر از ستاره های اوراواردز ژاپن و الهلال عربستان در صدر جدول بهترین بازیکنان خودنمایی کند.


شوساکو نیشیکاوا از اوراواردز ژاپن با میانگین 9 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت؛ گلری که بدون گل خورده و دادن 30 پاس نقش به سزایی در برد تیمش مقابل شانگهای چین ایفا کرد توانست در جایگاه دوم باارزش ترین بازیکنان قرار بگیرد.


بعد از این دو نفر عمر الخریبین ستاره سوریه ای الهلال با دو گل زده برابر پرسپولیس، دو شوت به سمت چارچوب و 48 پاس توانست نمره 9 را به خود اختصاص دهد و دوباره در حد و اندازه های یک ستاره بزرگ نامش را بر سر زبان ها بیاندازد.