بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی امید ایران 2 - امید سوریه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

افت شدید بنزما و مارسلو پس از مصدومیت
پنجشنبه, 27 مهر 1396 ساعت 14:43
افت شدید بنزما و مارسلو پس از مصدومیت
رئال در خانه به سختی نتیجه می‌گیرد و نا آمادگی ستاره های آنها از جمله بنزما و مارسلو ، نقش مهمی در این میان ایفا می‌کند.

به گزارش "توپ 90"، مشکل اصلی رئال از ابتدای فصل، مصدومیت های متعدد بازیکنانش بوده و زیدان نتوانسته تیم کاملش را راهی میدان کند. بنزما و مارسلو که اخیرا از بند مصدومیت رها شده اند، روز سه شنبه مقابل تاتنهام به میدان رفتند؛ ولی عملکرد ضعیف آنها نشان می‌دهد که از روزهای اوجشان فاصله دارند.

 

 

هر دو قادر به بازی کردن هستند و مشکل مصدومیتی ندارند؛ ولی به نظر می‌رسد دوری آنها از میادین باعث شده تا از ریتم بازی رئال فاصله گرفته و هماهنگی شان با تیم کمتر شود. بنزما با وجود دو موقعیت عالی نتوانست توپ را از هوگو لوریس عبور دهد و دفاع خوب داوینسون سانچز و سرژ اوریه باعث شده بود عملا او از جریان بازی خارج شود.

مهاجم فرانسوی در غیبت بیل، مهره کلیدی برای رئال محسوب می‌شود و در بازی‌سازی و ایجاد موقعیت برای رونالدو نقش مهمی دارد. متئو کواچیچ و گرت بیل دیگر مصدومین رئال هستند و همین باعث شده تا دست زیدان در انتخاب بازیکنان بسته تر از قبل باشد.

البته زیدان قطعا این را می‌داند که مصدومیت‌ها، بخشی از فوتبال است؛ ولی نمی‌توان تاثیر منفی آنها را روی تیم او کتمان کرد. مطمئنا وقتی قصد بررسی دلایل افت نتایج رئال وجود داشته باشد، مصدومیت حرف اول را در بین مقصرین می‌زند."