بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایسلند 1 - سوئیس 2 (لیگ ملت‌های اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستاره آمریکایی دورتموند گران‌تر از امباپه
پنجشنبه, 27 مهر 1396 ساعت 14:43
ستاره آمریکایی دورتموند گران‌تر از امباپه
کریستین پولیسیچ، ستاره آمریکایی بروسیا دورتموند، به زودی بمب خبری بازار نقل‌وانتقالات فوتبال خواهد بود.

به گزارش "توپ 90"، وب‌سایت «ترانسفرمارکت» ارزش 92 بازیکن بوندسلیگا را برآورد و پیش‌بینی کرده است که گوش راست آمریکایی دورتموند به زودی خبرساز خواهد شد. پولیسیچ 19 ساله که در تیم ملی آمریکا هم توپ می‌زند، توانسته است ارزش خود را از 18 به 45 میلیون یورو برساند که افزایشی 150درصدی است!


این وب‌سایت دلیل ارزیابی خود را گذشته از عملکرد خوب این بازیکن، رسیدن خبر و شایعه‌هایی از سوی لیگ برتر انگلیس و همچنین حضور بیشترش در ترکیب دورتموند پس از جدایی عثمان دمبله عنوان کرده است. ضمن این که آمریکایی بودن او باعث می‌شود بتواند درآمد قابل توجهی را در بخش جذب آگهی‌ها برای باشگاه آتی‌اش به همراه داشته باشد.


به این ترتیب پولیسیچ در کنار کیلیان امباپه ارزشمندترین فوتبالیست‌های زیر 20 سال جهان خواهند شد. امباپه 18 ساله تابستان اخیر از موناکو روانه پاری‌سن‌ژرمن شد و 180میلیون یورو خرج روی دست باشگاه تازه‌اش خواهد گذاشت. ارزش کنونی او 90 میلیون یورو است. دمبله 20 ساله هم بعد از این دو بازیکن در رتبه سوم این ارزیابی جای دارد. (با 20 سال سن و ارزش 33 میلیون یورو)


تیمو ورنر، مهاجم 20 ساله تیم ملی آلمان هم تابستان گذشته ارزش خود را از 16 به 25 میلیون یورو رساند و اکنون این ارزیابی را به 50 میلیون یورو ارتقا داده است. او پس از امباپه گرانترین بازیکن در رده سنی زیر 21 سال به شمار می‌آید. نبی کیتا، همبازی ورنر هم که سال آینده با 70 میلیون یورو روانه لیورپول خواهد شد، ارزش خود را از 27 به 50میلیون یورو رسانده است.