بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 21 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرسپولیس 1 - نود ارومیه 0 (جام حذفی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آغاز و پایان همسان پرسپولیس در لیگ قهرمانان
چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 14:52
آغاز و پایان همسان پرسپولیس در لیگ قهرمانان
پرسپولیسی ها بازی های خود در لیگ قهرمانان آسیا 2017 را از عمان و دیدار برابر الهلال آغاز کردند و جالب اینکه با دیدار برابر همین تیم و باز هم در عمان به بازی های خود پایان دادند.

به گزارش "توپ 90"، پرسپولیسی ها نیز به مانند سایر نماینده های ایران نمی توانستند بازی برابر تیم های عربستانی را در خانه برگزار کنند و به همین دلیل باید در زمین بی طرف به مصاف حریفان می رفتند.

نماینده های ایران طبق قانون نانوشته ای بازی های خود را در عمان و ورزشگاه سلطان قابوس مسقط برگزار می کردند و به همین دلیل اولین دیدار پرسپولیسی ها در لیگ قهرمانان آسیا 2017 که در برابر الهلال عربستان بود، در مسقط عمان برگزار شد؛ درست مانند آخرین دیدار این تیم در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی که برابر الهلال و در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط انجام شد.

علاوه بر تشابه حریف و ورزشگاه میزبان بازی های ابتدایی و انتهایی پرسپولیسی ها در لیگ قهرمانان آسیا، یک اتفاق دیگر در بازی های افتتاحیه و اختتامیه این تیم مشترک بود و آن هم کسب تساوی در دو بازی ابتدایی و انتهایی بود. سرخ پوشان بازی اول خود در لیگ قهرمانان آسیا 2017 برابر الهلال را با تساوی یک بر یک به انجام رساندند و بازی پایانی در این مسابقات را نیز برابر همین تیم عربستانی با تساوی دو بر دو به پایان رساندند.