مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 بهمن 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پورتو 5 - ریو آوه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توضیح آنالیزور پرسپولیس درباره اخراج پانادیچ
چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 00:28
توضیح آنالیزور پرسپولیس درباره اخراج پانادیچ
آنالیزور پرسپولیس مسائلی پیرامون شکست و اخراج مربی دروازه بانان این تیم مطرح کرد.

به گزارش "توپ 90"، پرسپولیس امشب همانند دیدار رفت از داوری ضرر کرد و برخلاف مسابقه سه هفته قبل برابر الهلال عربستان که به پنالتی واضح نرسید، این بار با سوت اشتباه احمد ابوبکر عمانی یک پنالتی را نصیب حریف  خود دید تا نتواند به روند قبل از دریافت گل اول برگردد.


دو اعلام خطا و پنالتی اشتباه به سود تیم عربستانی موجب شد علاوه بر بازیکنان، نیمکت نشینان پرسپولیس نیز به احمد ابوبکر معترض شوند که به همین دلیل ایگور پانادیچ، مربی دروازه‌بانان پرسپولیس در بین دو نیمه از کنار زمین اخراج شد.


فرزاد حبیب اللهی، آنالیزور تیم پرسپولیس درباره این اتفاقات گفت: ما در یک شب خاص، شخصیت پرسپولیس را نشان دادیم. دقیقا زمانی که هر تماشاگری حس میکرد که پرسپولیس به گل دوم نزدیک است، داور یک پنالتی به حریف هدیه داد و به سرنوشت بازی جهت داد‌.


وی ادامه داد: این وسط ایگور که در بازی رفت به گل اول الهلال به خاطر آفساید بودن معترض شده بود، از نیمکت اخراج شد. شرم‌آور است که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان این کیفیت داوری رخ میدهد. ما به تک تک بازیکنان خود افتخار میکنیم و از حالا با تمام قدرت، به راه خود در لیگ برتر ایران ادامه میدهیم.